Lucyfer

Jaké ovoce se hodí na fondue?

Druh čokolády pak asi taky dělá svoje… Máme doma momentálně bílou, pro tyto účely…

Odpovědi
Drap

Téměř každé, z kterého můžeš vytvořit větší a pevnější kousky. Potom záleží už jen na chuti. Rybíz by nebyl vhodným druhem, i když by to šlo taky.

nyjono

To, jaké ti chutná. Nejoblíbenější jsou jahody, ananas nebo hroznové víno. Čerstvé.
A chuťově se k ovoci dobře hodí tmavá – klasická čokoláda. Pro tyto účely se prodává ve formě čočky, pak se dobře dávkuje. Třeba v čokofontáně.

Edison

To bílý není čokoláda… 😁

annas

Zpravdila ne. Je málo kakalových bodů, jsou drahé, takže levné bílé čokolády jsou z nějaké náhražky.

Já osnbně bílou nemám ráda, je moc slsadká. Jím jen hořkou od 70 % a výš.

Kupuji různé značky čokolád od výrobců, jsou v různých cenových relacích. Nedávno jsem si koupila 100 % hořkou z malé výrobny, ale musím říct, že už si ji vícekrát nekoupím. Pominu-li cenu, nechutnala mně.