26seba

Jaké/které osobnosti vás nejvíce ovlivnily v oblastech vzdělávání a vnímání věcí?

Díky za odpověď

Odpovědi
annas

Jaké osobnosti? Ty, které hodně znaly, byly inteligentní a předávaly mně zajímavým způsobem své vědomosti atd. Platí sltále.

Které osobnosti – především učielka v 1. třídě, která mě naučila psát, číst s porozumějím atd. Postupně přibývali další učitele, až na výjimky to byli především oni.

Škola byla součástí mého vzdělání …

Jinak to byla četba knih krásné i odborné literatury. Později především frilozofové a jejich názory na vývoj člověka a společnosti.

Nemohu konkrétně odpovědět, osobností bylo hodně – skutečných i literárních. Třeba ti, kteří mě naučili, že je důležité jak myslet .....

Stále se snažím učit od každého, kdo zná …ale i od těch, kteří šíří zlo …