dust8

Jaké onemocnění, oslabení kterého orgánu značí zarudlé uši? Proč mají takový odstín od zbytku obličeje? Jaká je léčba?

Mělo by se to řešit s doktorem? Nesouvisí to nějak se zanešenými cévami, cholesterolem či nějakou náhlou změnou v organismu?

Může to být dočasné, nebo se to jen horší?

Nejlepší odpověď
annas

Podle alternativní medilcíny i vlastních zkušeností vím, že problémy s ušima souvisí s ledvinami, oslabením jejich energie. Pokud navštívíte lékaře, uvidíte, co vám řekne.

Vývodem ledvin jsou uši a močová trubice a konečník

Na rozdíl od ostatních orgánů mají ledviny horní a dolní vnější vývod. Horním vývodem jsou uši a dolním vývodem je močová trubice a konečník. Mezi ušima a ledvinami je spojení přes energii ledvin, která proudí také ušima a proto na jejím stavu závisí kvalita sluchu. Když jsou ledviny v harmonii, pak uši dokážou rozpoznávat patero tónů. Druhé spojení vychází ze vztahu mezi ledvinami a mozkem. Ledviny uschovávají esenci, esence rodí dřeň a akumulací dřeně vzniká mozek. Uši jsou také spjaty s mozkem, kde se zbíhají zvukové vlny z obou uší. Z této dvojité vazby se v mozku prostřednictvím energie ledvin odráží jejich stav, který bezprostředně ovlivňuje funkčnost sluchových orgánů. Proto při oslabení ledvin dochází k oslabení sluchu, hučení v uších, až k hluchotě.

Zkuste popíjet ledvinový čaj, držet dietu.
https://www.dial-nefro.cz/dietni-opatreni-pri-onemocneni-ledvin/

https://www.ne­tradicni-medicina.cz/pro­pojenost-systemu-organizmu-u-celostni-mediciny-2-ledviny-a-mocovy-mechyr/

Jde o můj názor a zikušenosti s léčením pomocí alternativní medicíny, medicíny. Dobré jsou také masáže, které dokáží ledviny posílit, případně i akupunktura či akupresura. . Nevnucuji, jen konstatuji.