FlAsh_7

Jaké obory na VŠ jsou typické pro vyšší společenskou třídu?

respektive ze kterych se do ní lze dostat…(jejich vystudovaním)

Nejlepší odpověď
annas

"Unikátní výzkum: česká společnost se nedělí na dva tábory, ale do šesti tříd. Zjistěte, do které patříte vy

Sociologové ve velkém výzkumu pro Český rozhlas rozdělili českou společnost do šesti společenských tříd.

Nelišíme se od sebe jen příjmy a majetkem, ale také tím, jak blízko nebo daleko máme k ostatním lidem, zda věříme ve smysluplnost demokracie i jestli se díváme častěji na Novu, nebo na Netflix. atd. "

https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/ceska-spolecnost-vyzkum-tridy-kalkulacka_190

Jsem opět překvapená vaší nesamostatností, stále řešíte, co máte studovat, co vám nevyhovuje atd. Ale sebevědomí vám nechybí.

Vysoká škola nezaručuje, že se zařadíte do vyšší společenské třídy. Diplom, který získáte jen jen dokladem o ukončeném vzdělání, ale neukazuje, co všechno umíte. To ukáže praxe, vůle, pilnost, někdy také být na správném místě ve správný čas.

Důležité je také ovládání etikety, považovat za samozřejmě slova prosím, děkuji, spoléhat sám na sebe.

Uvědomte si, kolik druhů inteligence existuje, který typ je důležitý i pro pracovní zařazení.

Není v šechno zlato, co se třpyttí. Důležitá je vedle zkušeností, píle, vytrvalost,, talent, umění vychízet s lidmi, věřit si atd.

Někdy je realita jen iluize , ale skutek utek …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.