Savier

Jaké nemoci se přenášejí líbáním?

Políbil jsem tetu na narozeninové oslavě. Mám strach.

Nejlepší odpověď
da ny

Vášnivě jste se líbal s tetou:
To asi sotva, snad má ona rozum 😉
5 vteřin hledání:
vášnivý polibek s někým, koho dobře neznáte: slinami při líbání se přenáší infekční virové onemocnění mononukleóza (která si dokonce vysloužila přezdívku „nemoc z líbání“). Líbáním se přenáší také další nemoci, například opar a meningokoková infekce.
A další…
Jste snad hypochondr, nebo neznalé plašítko? 😉

Další odpovědi
Filip84

Jsi neviděl, jak dává Brežněv hubana Husákovi, Honeckerovi a dalším soudruhům, nebo něco podobného? 🤷‍♀️

No tak co, no, neviděl, tak se podíváš:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ROsXCTYf­HFU.

Tak, už jsi viděl, příště to spácháš podle toho.

Pokud dáš tetě, sterjdovi, soudruhu Gorbačovi, JyrkoviF🤪 pekelnému kotelníku ze školky, Donu Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta hubana podle vzoru těch soudruhů v SSSR, tak chytneš leda tak agenta koźuchowego, když bude reservní Krakonoš a bude si ve vousu chovat agenta koźuchowego. Nic horšího Ti nehrozí.

A od tety, snad, ani toho agenta nechytneš, ne? 🤷‍♀️

No tak? Prosím pěkně! 👌🙃😂😂😂

paul1

Je jich více:
https://www.zdra­vestravovani.e­u/skryte-nebezpeci-libani-aneb-nemoci-ktere-se-mohou-prenaset-behem-teto-oblibene-cinnosti/

cappuccino

Treba ebola urcite!!

Savier

da ny: Děkuji. Nelíbali jsme se vášnivě, jen jsem jí dal rychlou pusu, protože ona našpupila rty.