zjentek

Jaké míchané drinky je možné si namíchat z tuzemáku?

Kromě tuzemáku je základem i to, aby nápoj byl k pití.

Nejlepší odpověď
MrGandy

Já bych řekl, že i když něco namícháte, bude problém ten tuzemák… Tam bych toho moc nevymýšlel, protože právě to bude kámen úrazu. Sáhněte po Morganovi nebo podobně dostupných rumech.
Jinak, z tuzemáku, bramboráku bych to viděl tak maximálně na čaj s tuzemákem nebo tuzemák s colou (typický pro diskotéky)…

Další odpovědi
briketka10

Rychlý a pitný nápoj je tonic s rumem.
40 ml světlého rumu
tonik
plátek limetky

marci1

Tuzemák není vhodný na koktejly, pro jeho výraznou chuť. Pokud nemáš pravý rum, tak z tuzemáku si můžeš zkusit udělat „falešný“ koktejl Cuba Libre (Rum-Cola): 🙂:
5cl rumu
10cl coca-coly
pár kapek limetky
Doplň ledem a ozdob dílkem limetky.

dubraro

Letecká Kofola – cca 1 díl rumu a 2 díly Kofoly.

anonym

Drink z tuzemáku 😁 dobrou chuť. S tím bych tedy nemíchala vážně nic, co bych pak měla podávat sobě, nebo návštěvě na párty u nás doma 😁 raději bych zainvestovala aspoň do Morgana, nebo Havany. Když už bych se chtěla napít, tak ať to za něco stojí.