czemira

Jake mate zkusenosti se soutěžemi na internetu? Například soutěž.cz a podobne? Hrajete? Vyhráli jste uz?

Odpovědi
HaeS

Já osobně to nehraji, ale jedna moje kamarádka je do tohoto blázen. Taky že vyhrávala.. vyhrála zdarma vstupenku pro celou rodinu do ZOO, ale co je ještě větší bomba je, že jednou v nějaké internetové soutěži vyhrála ledničku, pračku a sušičku! Tyhle tři věci ji vážně poslali domů. Nemohl jsem uvěřit, že tohle někdo může vyhrát, ale je to tak.. :)