Avatar uživatele
Myšák V.

Jaké máte zkušenosti s Městskou policií?

Já veskrze špatné.Arogance a důležitost převládá.A na námitku,že se snad tak moc nestalo(nikoho jsem neomezil,neohrozil ani nenaboural)mi bylo sděleno ať nejsem drzý.Zajel jsem pouze na Jižní spojce do prostředního pruhu s náklaďákem,kde jsem bohužel neměl co dělat.Na svou obhajobu jsem uvedl to,že jsem naopak umožnil větší plynulost provozu, protože jsem umožnil jinému autu aby se připojil bez možnosti zastavení a následnému rozjetí a tím zpomalení celého pruhu.
Odvedli mě pod majákama na 3 km vzdálenou pumpu a půl hoďky mě tam deptali

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mj81, panenka před 4816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Jeden můj známý vykládal na Václavském náměstí zboží.MP požadovala pokutu.Opodál postávali zdrogovaní cikáni kteří i prodávali drogy.Známý poukázal policistům na tyto individua a řekl že by se měli soustředit spíše na kriminalitu než na zásobující řidiče.Odpověděli že nemá být drzý a pokutu mu napařili naplno bez milosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
stana73

To už je dávno,co jsem si zabouchla klíčky u škodovky,MP mi auto otevřeli a až když jsem odjížděla,tak mě ještě zastavili,jestli je to auto moje :)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mj81

Včera jsem byl v autoškole na referentském školení – já a asi 20 městských policistů. Poslouchat jejich názory a postřehy z praxe bylo docela zajímavé a dost to změnilo můj názor na práci policie. Na jednu stranu, blbce najdeš všude, i mezi měšťáky, na druhou stranu, poslouchat, jak oni spoustu důležitých věcí vůbec nemohou řešit, protože děravé zákony, to působí docela depresivně.

Příklady – pohádka o Mercedesu, který parkuje zásadně nepředpisově, ale vždycky ho tam zaparkovala osoba blízká. Auto navíc stojí tak, aby nešlo ani naložit a odtáhnout.

Auto, které stojí před vjezdem do garáže a evidentně překáží. Majitel auta se hájí tím, že když tam ráno to auto zaparkoval, ta garáž tam ještě nebyla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Někteří měšťáci v Praze jsou v pohodě, ale někteří jsou vypatlaní. Jen nevím, jestli městská policie je oprávněna řešit jízdu v jízdních pruzích. Podal bych dotaz k Policii ČR nebo lépe přímo na ministerstvo dopravy a pokud není, tak bych podal stížnost. To, že se zaplatí pokuta neznamená, že jí městská policie nevrátí pokud se prokáže, že pochybyla. Skoro bych vsadil, že to byla městská policie z Prahy 4.
Nicméně náklaďák nad určitou váhu do středového pruhu nesmí s výjimkou několika situací jako je vyhýbání, odvracení nebezpečí, nesjízdnost apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabe

Samej lepsi prispevek.Ted ctete pozorne.v loni se v nasem meste konala vystavba kruhoveho objezdu.Komunikace byla pro dopravu uzavrena dopravni znackou zakaz vjezdu.Doplnena dodatkovou tabulkou:S vyjimkou autobusu MHD a vozidel stavby.A ted pozor!!Ridic nasi firmy dovezl na stavbu kruhace beton na nakladnim aute Praga V3S.Nez ho stihl vysypat priritil se mestsky policajt a ridice to stalo 500kc za vjezd do zakazu vjezdu.Nedokazal pochopit,ze ridic je z nasi firmy co zajistuje vystavbu a tudiz je to vozidlo stavby.Asi po hodine nas vedouci zavolal primo rediteli MP a ten omyl uznal.avsak pokuta byla zaplacena a nikdo ji jiz nevratil.Pro uplnost,bylo to ve Zdare nad Sazavou,treba si to precte i ten aktivni trouba.Svete div se.Co dodat???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
wildas

S tímto podnikem dobré zkušenosti určitě nemám. Před lety jsem je volal, protože ve 2 hod. v noci, sousedky neskutečně byly hlučné. Když strážníci přijeli a chvilku ten hluk poslouchali, tak mi jeden řekl cituji : no jo no, to mám i já v bytě na sídlišti kde bydlím. Potom odjeli. :) Co dodat? Nedávno jsem nahlásil novou černou skládku u našeho podniku. Nahlásil jsem že vím a mám důkaz kdo tento binec udělal. Na 156 mi bylo řečeno že tam někoho pošlou a jestli budu na tomto čísle, říkám že ano. Doufal jsem tedy, že mi zavolají abych skládku ukázal ( mám i jako důkaz v mobilu ), Do dneška nic, nezájem. Tak k čemu je vlastně tento podnik?

Avatar uživatele
Kartex

S tím rušením nočního klidu mám podobnou zkušenost, v 1 ráno jsme na souseda volali měšťáky kde se ozývali rány, hluk který byl slyšet i o několik pater níže, a asi po 10min přijeli a jediné co udělali bylo to že asi 10min stáli u jeho dveří aniž by na něj zazvonily nebo zaklepali aby se tam uklidnily, a hned šli za námi a bylo nám řečeno že to na oznámení není, že je to normální že se lidi spolu „trochu“ nahlas baví, a hlavně, že žádné rány neslyší, asi logicky když stojí za zavřenými dveřmi zatím co my to máme nad hlavou, a když jsem zmínil, že jsme to už řešili s majitelkou tak mi akorát arogantně řekl, že to s námi majitelka vůbec nemusí řešit, a že ani ni toho nájemníka nemusí řešit, že tam dělá bordel, přitom na něj už policie byla volaná už nejméně 8krát a i od jiných sousedů, ale nejlepší na to je to že předchozí hlídky naopak říkali ať to řešíme s majitelkou, takže ty „úředníky v uniformě“ už nikdy víc.

Nový příspěvek