jirka F

Muži, jaké máte vlasy?

Já mám například dlouhé hnědočerné vlnité vlasy.

ad Kelt: Každý to máme jinak, mně je zase lépe s dlouhými vlasy. Cítím se v nich sám sebou.

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi jako lesní porost masívu Pradědu. V nejvyšších polohách se už vlasům nedaří, jinak hnědé, mírně prošedivělé na skráních. Jakmile porost přesáhne výšku 6 mm, ihned jej ztrestám strojkem značky Remington. Nesmírně praktické.

Další odpovědi
Kelt

Já mám také vlasy, které byly kdysi tmavé, teď jsou bílé, šedé. A dlouhé vlasy mi vadí. Pokud si přejedu rukou po temeni hlavy za levým uchem a cítím hrst vlasů, jdu se ostříhat.

Rokio

Moje vlasy mají černý odstín a jsou krátce zastřižené.

Drap

Krátké, šedé, a málo

briketka10

Taky delší hnědočerné vlnitější :- D

Schluker

Vlasy mam huste, tmave az cerne. Jen vlivem gravitace jich cast odmigrovala pres oblicej na hrud a dale, zhruba az pet palcu pod pupik..

Reezo

3mm, jednou měsíčně si ojedu hlavu mašinkou a jsem spokojený.

Jsem nej2008

Já mám vadu, že mám velmi málo vlasů, takže jsem skoro plesoun, ale v mc mám taky skin plešouna :DD

nyjono

Taky se mi vlní a kroutí 🙂