Hoki

Jake mate nejradeji zvire ???

:D

Nejlepší odpověď
anonym

Mám ráda naprosto všechna zvířata.
Doplňuji:
Spíše se mě zeptejte, kterého živočicha mám ráda nejméně a odpovím, že občas člověka.

Další odpovědi
Drap

Z těch domestikovaných svého psa, z těch divokých vlka a z ptáků orla.

anonym

Úplně nejradši mam kočky, potom psy, krávy, králíky, rejsky, ježky, opice, slony, (škoda že tu nežijou volně), koně, včely … a vůbec všechny zvířátka! 🙂
Doplňuji:
Kočky nejen ty domestikované, ale vůbec všechno kočkovité..

briketka10

jako Pino76 ze všeho nejvíc mám ráda kočky, mýho kocourka i ty toulavé, všechny kočkovité šelmy, pejsky jen malé velkých se bojím, myšky, hady, ptáčky těch je :))
mám ráda všechna zvířátka, kromě pavouků velkých černých chlupatých brr..

Lucijej

U mě vedou jednoznačně žáby a čím větší, tím lepší. Rohatky, ropuchy, parosničky, hrabatky, veleskokani atd.....
Doplňuji:
Jinak tady je stejná otázka ve starším provedení:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-je-vase-oblibene-zvire-a-proc

jendahun

Srnky pro jejich plachost,krásné oči,zajíce a v posledních pár letech jsem se zamiloval do veškerého ptactva.To jsou boží stvoření a andělé.Čím víc je pozoruji – tím víc je mám rád.Jinak mám rád všechny zvířata.

GM

Z domácích zvířat mám nejraději našich 7 koček, z divokých kočkovité šelmy a nejvíc se mí líbí tygr usurijský.

honza19hk

všechno co chutná dobře na talíři.

Rocker

Naše dvě feny a kocoura.Z divokých obdivuju vlky.

pusinka50

Mám pejska, tak pejsky, ale líbí se mi jen dlouhosrstí. Miluji koně, to je velmi vznešené a chytré zvíře a můj sen je, že si ho třeba ještě někdy budu moci pořídit. Pak jsou na řadě delfíni. A štítím se všeho slizského, to je hadů, žab, hnusí se mi pavouci a bojím se myší, potkanů a krys:-)

Damiana

To moje! 🙂