e1232851@trb

Jaké máte názory na BMW Z4?

konkrétně BMW Z4 E85 Roadster

koupili by jste si ho ně normální ježdění?
nebo ho někdo máte? – jaké s ním máte zkušenosti?
na co si dát pozor? – co je na tomhle autě kazové?
jaká je nejlepší motorizace? apod.

co říkáte např: na tenhle kousek:

https://www.mo­bile.de/cz/Osob­n%C3%AD-v%C5%AFz/BMW-Baureihe-Z4-Roadster-2.5i-LEDER-AUTOMATIK/vhc:car,­pgn:2,pgs:10,srt:pri­ce,sro:asc,ms1:3500_5­2_,ful:petrol,ger:au­tomatic_gear,cli:ma­nual_climatisa­tion,dmg:false/pg:vip­car/246228553­.html

Nejlepší odpověď
Kepler

Na normální ježdění to určitě není, je to auto pro radost. Tady krása vyhrála nad praktičností. Zkušenosti, ani zprostředkované, žádné nemám. Laciné sporťáky mě nezajímají 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Známá přes léto jezdí v Z3, samotné auto si pochvaluje, ale jinak se jí zajídá chování ostatních. Jelikož už spíš pamatuje černé uhlí, když bylo ještě zelené než soutěž „Miss mokré tričko“, tak řidiči bez pradonu na každý její sebemenší dopravní kiks reagují nepřiměřeně hnusně, (nejen) na pakrkovišti nákupáku je to o strach (běžné je obejití klíčem nebo rovnou naboření) atd. atd. – jsme prostě v Čechách, no.

Osobně bych ti radil pořádného sedana, ale když už to tedy musí být… to nevíš, že existuje SLK/CLK nejlépe od AMG? ;) :) I když pořád lepší než Audi – začínám věřit tradovaným řečem o „inteligenci“ jejich řidičů! ;) :D :D

petrdostal

Jak píše Kepler, na normální ježdění to moc není, ale jinak je to super auto. Můj kamarád Z4 má a je s ní hrozně spokojený. Já zase teď nedávno měl možnost se projet v BMW 325D, které jsem měl půjčené od https://www.i­dealcar.cz/ a to byl také super zážitek. :)