Martinos1337

Jaké mají většinou IQ lidé, kteří se nemusejí ve škole učit a prochází s dobrými známkami?

Jaké je pro to tak minimální IQ na základní a na střední škole?

Odpovědi
Gonfaloniér

To ti nikdo nepoví, protože IQ může a nemusí hrát roli. Někteří mají dobrou paměť, jiní jsou možná v určitém směru víc chápaví, koncentrovaní. Vůbec nemusí mít vyšší IQ.

Drap

Takový lidé mívají dost často IQ o něco málo vyšší než ti ostatní.