Ametyst

Jaké “live” kamery sledujete na internetu nejčastěji?

Sleduji často sněhové zpravodajství z hor, a nádražní kamery v některých městech.
Tady se někdy kolem trati motají mývalové. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BahXDYWQAKk

Nejlepší odpověď
Rocker

Když chceme jet na chalupu,občas se podívám na náměstí nedalekého městečka,abych věděl,kolik je tam sněhu apod.

Další odpovědi
Drap

Žádné. Vyjímečně když narazím třeba a hnízdění ptáků a podobně, tak se podívám

Filip84

Tak jako pravidelně žádné, ale občas se podívám na náměstí, ve vedlejším městě.

Kajoch

Sem tam náměstí našeho města, Luhačovice, Moščeničku Bragu, Fažanu, Zanzibar, Paraliu. V létě někdy Pag a Zrče.

aliendrone

Nesleduji, dokonce ani s ohledem na počasí ne. Kdysi v počátcích jsem se podle livekamery cestovní destinace (cca 40min jízdy) oblékl nalehko, ale…
Když jsem přijel, tak lilo jako z konve + vichr/kroupy. Tím neříkám, že to je úplně k ničemu, ovšem pro mne to má jen pramalé využití, spíše ztráta času. (MOŽNÁ mi někdo vysvětlí můj omyl?) 🙂

elkon

Žádné, nechytlo mě to.

Hlada

Jizerku.