Rokio

Jaké/které lidi považujete za duševně zdravé?

Já považuji za duševně zdravého každého, kdo dodržuje zákony a dodržuje základy etikety a je mi jedno, jakou má daný jedinec duševní poruchu.

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny ty, kteří nemají žádnou duševní poruchu.

Další odpovědi
ivzez

Aha. Podle této úvahy by byli zdraví všichni,
kdo dodržují zákony + základy etikety bez ohledu na nemoc.

Takže člověk s lupenkou, cukrovkou, se zápalem
plic, po infarktu, s rakovinou, … je vlastně zdravý.

Rokio, ty jsi génius!
Na tohle nepřišli ani Heger s Julínkem, Cikrtem a Drábkem dohromady!!!

Mc Merkurion

… dodržování zákonů nemá se zdravím nic společného … chceš snad tvrdit, že když nepustím dámu sednout, že jsem duševně nemocný? … ne, jsem hulvát … podle tebe by tedy věznice byli plný duševně nemocných lidí, kteří tam nemají co dělat a patří na psychiatrii … zamysli se …