pizlicka

Jaké lepidlo použít na zrcadlo?

koukala jsem v obchodě na zrcadla do koupelny.krásné rámy,ale cea okolo tří tisíc.vtom me napadlo koupit pouze zrcadlo a zarámovat mozaikou,která mi zbyla z obkladani koupelny.muzu mozaiku lepit primo na zrcadlo,nebo musim nejdriv zaramovat,a lepit na rám?pokud primo na zrcadlo,jake lepidlo je dobré použít?a spárovat muzu klasicky?

Odpovědi
Kulpix

Ano sparovat lze klasicky.

A k těm lepdlům. Co třeba alkaprén? Ten by měl držet i na kameni .

Kepler

Já bych tu mozaiku lepil přímo na zrcadlo, vypadá to tak líp. Mám v koupelně nalepená zrcadla přímo na obkladačky nad celou vanou, vypadá to super a nádherně to znásobí světlo místního osvětlení koupelnové zrcadlové skříňky nad umyvadlem, které je naproti. Alkapren mi nepřijde příliš vhodný, protože je to trvalé tvárné lepidlo. Radši bych použil specializované, třeba: http://www.lev­nestavebniny.cz/den-braven-lepidlo-na-obklady-.7686/?vid=9421

Jerryto

Třeba tohle lepidlo je i na zrcadlo, je dost univerzální. I tu mozaiku by to mohlo slepit. http://www.ku­til.eu/cs/eshop/z­elezarstvi/le­pidla-maziva-chemie/lepidla-tmely-silikony/lepidlo-mamut-glue-crystal-290ml.html