Silvushka2

Jake jsou vyhody studovani v cizine???

chtela bych se zeptat jake jsou vyhody studovani nekde v cizine.. :o)

Nejlepší odpověď
LuciJe

Kromě již uvedeného zdokonalení jazyka je dobré též uvést, že u potenciálních zaměstnavatelů bývá často zahraniční škola vnímána jako prestižní záležitost a uchazeč tak oproti konkutentům získává nějaké ty „body“ navíc.

Další odpovědi
panenka

ahojky vyhody studování v cizině jsou velmi dobré zdokonolování jazyka v dnešní době kdo může jede právě do zahraničí .pokud tedy můžeš odjet tak jed vrátit se můžeš kdykoliv do čr .

anetadela1

Tak asi ta největší výhoda je, že se naučíš perfektně cizí jazyk – totiž tam nebude nikdo, kdo ti poradí a tak se musíš snažit sama, a pak je to samostatnost. Než jsem odjela do Anglie jako au-pair, tak jsem si o sobě myslela, že to nezvládnu. Ale pak jsem jen zírala, že být někde sama není tak hrozný.

Nuk nuk

Přesně, jak už zde napsaly dámy. Výhodou je především zdokonalení jazyka. Dále samozřejmě záleží na oboru, který budete studovat a na úrovni školy, v níž budete studovat. Některé obory jsou v některých zemích na lepší úrovni než u nás, jiné na horší.