Jaké jsou průvodní jevy, že vyjedou blaničtí rytíři?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím přesně, zda máte na mysli toto:
Svatováclavské vojsko spí. Ještě není čas, aby vstalo.. To bude ve chvíli největšího nebezpečenství, až se na naši vlast sesype tolik nepřátel, že by celé království roznesli na kopytech svých koní.
Tenkráte budou vidína znamení: uschnou vrcholy stromů v blanickém lese, na temeni hory se zazelená starý uschlý dub a pramen u skály se tak rozvodní, že se bystřicí dolů povalí. Tu pak se strhne veliká, krvavá bitva v krajině mezí Blaníkem a Načeradcem. Rybník Pustý, u něhož se starý uschlý strom před bitvou zazelená, naplní se potoky prolité krve. I bude pláč a veliké zkormoucení pro ten zoufalý boj, ale Čechové se proti silnějšímu nepříteli hrdinsky brániti budou. V rozhodnou chvíli se Blaník otevře, rytíři v plné zbroji vyhrnou se z hory a svatý Václav, jeda na bílém koni, je povede na pomoc Čechům.
Nepřítel náhlým strachem obklíčen a jako zmámen bude ku Praze prchat a tam pak bude hrozný ten boj dobojován. A bude tak zuřivý, že krev proudem poteče od Strahova až po kamenný Karlův most. Tu svatý Václav na bílém koni s korouhví v ruce Čechy povede a cizozemce a všechny nepřátele Českého království ze země vyžene. A svatý Prokop, opat sázavský s berlou, bude mu pomáhati.
Pak nastane svatý pokoj a země česká si odpočine. Mnoho Čechů sic za těch bojů zahyne, ale ti, kteří zůstanou, budou mužové celí. Poznajíce chyby svých předků i své, budou pevně státi a nepřítel jimi o zem neudeří.

http://paranor­malnijevy.blog­.cz/0901/blanic­ti-rytiri-skutecnost-nebo-jen-legenda

annas

Ad Česílko. Díky za vaše otázky. Většina mně vyhovuje.

anonym

není zač

anonym

an., tak si to spravedlive rozdelime : vy si vezmete cesilkovo otazky a ja samotneho cesilka … , kdyz uz me Dr. nechce !
cesilko, co vy na to ? uz me tu odmitlo 262 uzivatelu, tak pripadne odmitnuti prosim s citem … diky .. hajzlbaba -iv-

anonym

Dušičku beru. Doufám, že ti nevadí mé lákání jiných děvuch na pentle.

annas

Iv, dobře. Spokojenost na obou stranách. 🙂

anonym

jeste si pockame na tu treti … :o

led

Dievčatá, pekne ste si to rozdelili
iv si bere česílka…
annas otázky…
to je pekné, ale čo s bodíkmi, Komu ich darujete? Rozdáte chudobným?
 :)

anonym

až skončím, nechám to být nebo mám navrhnout smazání všech otázek adminům?

anonym

led, me je to zahada .. jsem tu uz asi 2 roky a mamporad jen 300 bodu .. :( takhle na to triko nenasetrim .. nevim, kde je chyba . :( -iv-

anonym

bude to pracně vybojované triko, sbírám věci, které nejsou běžně na trhu. Pak končím, doufám.

led

Musíme sa opýtať odborníka na falošné body, ako sa to robí, lebo takto to tričko výjde z módy. A to predsa nechcete?

anonym

nejde o módu, ale unikát. Falešné body nemám, pouze ty, které dali místní nicky.

annas

Led, domníváte, se, že by měl někdo o bodíky zájem? Vždyť nikomu na nich nezáleží, navíc některé jsou falešné. 🙂

annas

Bať, bať.