Altair-AC

Jaké jsou podle vás nejvtipnější / nejlepší omluvy?

Myslím třeba sorry jako atd.I když sorry jako už upadlo a je to trapné

Doplňuji : To já netuším .Napadlo mě to jen kvůli výroku sorry jako

Nejlepší odpověď
Kepler

Co takhle klasické promiň, omlouvám se, já nerad apod.? To bývá bráno seriózně. Proč by měla být omluva vtipná?

Další odpovědi
Lamalam

Při omluvě nevtipkuji, obvykle říkám nudné, ale osvědčené „promiňte“.

Sorry jako není omluva, to je výmluva.

zjentek

V Indii jak do někoho drcneš, musíš říct HARIBOL!

marci1

Omluvenka v žákovské knížce ve škole:
„Anonymní vyšetření na HIV“. Když to učitel četl, tak se zeptal: „Kde je razítko?“.
Žák odpověděl: „Když je to anonymní, tak razítko nedávaj“! 🙂

briketka10

„Omlouvám se Vám“
Na několik dní jsem vymizel, protože jsem
potřeboval vymizet, než úplně vymizím 😁

lota

Určitě nějaké jsou, škoda, že se tu ještě neobjevily. Napadlo mě něco jako promiň, já bych si nějakou výmluvu našel, ale ty bys mi stejně nevěřila.

Kelt

Jednou jsem jel autem do školy a naboural jsem jiné auto. A s klidem Angličana jsem dotyčnému řekl Sorry, protože tak jsem to viděl na obrázku v jedné knížce. Ale dotyčnému to nepřipadalo moc vtipné.

Admin2

Zkuste se podívat do archivu.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vynalezave-omluvenky-do-skoly-prace

Vtipné omluvenky do školy

Např. od annas

"Není lepší pětka z matematiky než od života?.

Ale žáci jsou vynalézaví, někdy jsou i pohotoví kantoři.

Ž – Dnes jsem zaspal. … U – To je neuvěřitelné. Ty spíš i doma?
Ž – Byl jsem u lékařky ..... U – Takže nechodíš za školu, ale k lékařce? Je to ta blondýnka ze sousední třídy?
Ž – Ujela mně tramvaj..... U – Příště když budeš hodně pospíchat, , tak za 10 minut do školy pohodlně dojdeš.
Ž – Byl jsem velmi zaneprázdněn … U … Ale došel jsi k názoru, že na učení není nikdy pozdě, takže je 8.30 h a už jsi tady.

Sesbíráno studenty jedné školy."

Jinak omluvy obecně najdete v archivu.

zjentek

Po hodinove prochazce Kalkatou ses uharibolovany k smrti, cau ;p