Avatar uživatele
Standaa

Jaké znáte vynalézavé omluvenky do školy/práce?

Jaké znáte vynalézavé a nevšední omluvenky do práce, které jsou zároveň i běžně použitelné? Výmluvy na zaspání, lékaře, nemoc a rodinné důvody už jsou ohrané…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3486 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ve škole ani v zaměstnání byste se měl obejít bez výmluv.

O čem svědčí výmluvy? Nezamyslíte se nad sebou? Tím, že si vymýšlíte, trestáte vlastně sám sebe.Chybí vám smysl pro zodpovědnost.

Není lepší pětka z matematiky než od života?.

Ale žáci jsou vynalézaví, někdy jsou i pohotoví kantoři.

Ž – Dnes jsem zaspal. … U – To je neuvěřitelné. Ty spíš i doma?
Ž – Byl jsem u lékařky ..... U – Takže nechodíš za školu, ale k lékařce? Je to ta blondýnka ze sousední třídy?
Ž – Ujela mně tramvaj..... U – Příště když budeš hodně pospíchat, , tak za 10 minut do školy pohodlně dojdeš.
Ž – Byl jsem velmi zaneprázdněn … U … Ale došel jsi k názoru, že na učení není nikdy pozdě, takže je 8.30 h a už jsi tady.

Sesbíráno studenty jedné školy.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

…už celé tisícročia sa ľudia vyhovárajú, ospravedlňujú, keď sa im niečo nechce, nedarí, či zmeškajú, ale nepočula som ešte výhovorku, omluvenku, keď sa chce, keď sa podarí, keď všetko bude načas, v termíne.
Školské omluvenky sú síce vynaliezavé, ale napriek tomu hlboko zaostávajú pred diplomatickými výhovorkami, odpoveďami, politikov, ktorí dokážu vysvetliť, že je to presne naopak, ako to povedali, urobili, čo povedali, urobili, ale použili pritom známy Gordický uzol, v ktorom všetko zaplietli. (ako ja teraz)
Doplňuji:
Strašne rada by som priamo odpovedala na otázku, ale vzhľadom na to, že mi padol budík do lavóra a na križovatke autobusu odpadlo koleso, čím na ulici vznikla zácpa, ktoru som sa musela predierať, aby som stihla zapnúť počítač, skôr, než preťaženú elektrickú sieť vypnú a stihla napísať tento doplnok, joj, vykidla som si kávu do klavesnice a teraz začína blikať monitor, nie to moje oči padajú a tak n e s t í háááá m

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

netreba omluvenky, „výmluvy“.
treba sa naučiť zodpovednosti – t.j. naučiť sa chodiť včas (do školy, do práce).

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

a joo, jsem zapomněla
maminka mě zapomněla vzbudit
v tv říkali, že po neděli bude ještě jeden den, předpondělník, tak proto jsem nepřišla
Doplňuji:
ach jo, kdy už se naučíte odpovídat, na co se ptaj?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lovecrossed

Když se mi nechce do práce, tak jdu darovat krev a mám nárok na volný den. A ještě mi to musí proplatit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

A co chodit do školy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Šéfe, ten pozdní příchod je můj dárek k tvým dnešním narozeninám – abys mne mohl seřvat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

…jako co máte za problém,dyť jsem tu skorem o den dřív…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek