Rokio

Jaké jsou největší problémy, které brání vynálezu dokonale fungujícího teleportu?

Co by vědci měli udělat, aby se jim podařilo vynalézt tento přelomový vynález? Co brání zhotovení tohoto vynálezu? Jsou alespoň nějaké plány, jak vytvořit tento vynález, nebo alespoň ví vědci, jak dlouho bude přibližně trvat vyrobit teleport?

zdroj obrázku: pixabay.com – Genty

Nejlepší odpověď
Edison

Přeměna strukturované hmoty v energii a zpět do hmoty stejně strukturované, jako byla původní.