NeedAnswers

Jaké jsou nejlepší webové aplikace pro učení ekonomiky a účetnictví?

Mám si najít nějaké webové/internetové aplikace, které bych jakožto žák obchodní akademie využila ke svému učení. Napadli mě bakaláři, ovšem to může používat každá jiná škola. Tak jsem hledala dál, ale objevila jsem jen pochybné aplikace nebo obyčejné stránky ale ne webové aplikace. Takže kdybyste někdo o nějaké věděl budu ráda za případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
Rokio

http://moderni-vyuka.svse.cz/prih­laseni

zdroj: moderni-vyuka.svse