Jsem Hater!

Jaké jsou nebo byly vaše životní cíle?

Nejlepší odpověď
annas

Splnil/a jsem si svůj sen

Anketa je chybně sestavená, chybí Jiná možnost.

Podobných otázek je v archivu několik

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C5%BEivot­n%C3%ADo%20c%C3%A­Dl%20

Moje odpověď je v jedné z otázek.

To, co jsem uvedla, zatím se mi splnilo.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-zivotni-cil

Další odpovědi
Fm2.0

Nesplnil/a jsem si svůj sen

*Ještě jsem si nesplnil své životní sny. Ale chystám se na ně.
Mám celkem 3 takové nejpřednější životní cíle a několik vedlejších, ale všechny spolu souvisí.
Neřeknu jaké. S cíli je to jako s přáními. Nesplní se, když se vysloví. Navíc to vždycky zní jako chlubení, mluvit o tom, co člověk dokáže, co si splní, když si to ještě nesplnil.

Splněné X nesplněné cíle. Nesplněné cíle jsou ty, kterých lidi nedosáhli, neuspěli a vzdali to s nimi. A to nejsou cíle. Rozdíl mezi cílem a snem je v tom, že cíle jsme odhodláni uskutečnit, máme plán/y, víru a něco pro ně děláme. Neustaneme dokud jich nedosáhneme. Sny jsou sny, protože navždy zůstanou jen v hlavě, v pouhých představách. (Ale snad každý cíl byl zpočátku snem, takže tím nechci říct, že je špatné snít. Jen je špatné u toho zůstat a něco s tím neudělat).

Rokio

Splnil/a jsem si svůj sen

Jsem finančně nezávislý. Jeden můj celoživotní cíl mám splněný. Také mám vojenskou medaili, čímž jsem splnil svůj další celoživotní cíl.

Mezi mé další cíle patří:

  • stát se milionářem (korunovým)
  • našetřit na byt pro mámu
  • vydat elektronickou knihu
  • stát se slavným ve městě, kde žiji
  • mít zlaté ocenění na Odpovědi.cz

nyjono

Fm2.0, nevím, jestli to víš, ale také je dobrá vizualizace. Tedy obrázek a mít ho (cíl) před očima každý dem. 🙂

Fm2.0

Vím, vím. Díky. :) Sám dělám i něco podobného vizualizaci. Meditaci, která je ale cílená na určitou věc – na místo na dech se soustředím jen na tu konkrétní věc – kompletní vyčiščtění hlavy a jen ta věc (vím, že je to vizualizaci velmi podobné, ale není to úplně ona – je to spíš meditace. A meditace má plno podob).
Taky jsem si už dávno vytiskl takovou větší „nástěnku snů,” kterou mám zalaminovanou (zalepenou izolepou). Mám tam vytištěné a nakreslené věcí, které bych chtěl mít, nebo kterých bych chtěl dosáhnout.
A mám i takový sešit s vypsanými a definovanými cíli… Ono se to zdá, ale všechno tohle nějak pomáhá, víc to motivuje a když je to vytisklé, nebo napsané, tak je to takové skutečnější, reálnější a snedněji dosažitelné. A čím líp definovaný ten cíl je a plán jak ho dosáhnout, tím blíž mi připadá. 🙂

nyjono

Nesmyslná anketa.
Co když je plnění zrovna v běhu? Nebo třeba splnění až za nějaký čas? Je pak tedy nesplněno nebo splněno?
Mám cíle s termínem budoucím. Tak jak.
Cíle mají být SMART.
S > splnitelné
M > už nevím, ale třeba si vzpomenu 🙂
A > akceptovatelné
R > reálné
T > termínované