Kwkkkdk

Jaké je to u maturity?

Asi nemám úplně strach z maturity jako takové. Jenom prostě že si na něco nevzpomenu nebo že budu mít okno což je asi normální. Připravu si myslím že jsem nepodcenil, všechny otázky jsem si prošel důkladně a ještě mi zbývá pár dní abych si je aspoň znova pročetl. Prostě jestli je zbytečné se stresovat kvuli takové věci jako je ze budu mít okno když jsem se řádně připravil a měl bych si popřípadě rovzpomenout ucitelovyma dotazama. Se vsema učitelama mám dobre vztahy. Že se to ze mě budou snažit vytáhnout aspoň na tu 4. A také jestli jste taky měli nějaké otázky u kterých jste věděli že by jste o nich naprosto vůbec nedokázali souvisle mluvit jenom by jste popřípadě byli schopni odpovídat na dotazy?

Odpovědi
orwell

Je to prima. Konečně máš možnost to těm kantorům nandat a blejsknout se před ostatními spolužáky. Je zbytečné se stresovat, přípravu jsi nepodcenil (jak píšeš) a se všemi učiteli máš dobré vztahy. To je velmi důležité, protože proč bych měl jako učitel, člen komise, tahat studenta z bryndy, když on se snažil několik let dostat mě na psychiatrii. A taky bych jako zkoušející přesně věděl jak se zeptat, aby otázka nebyla správně zodpovězena 🙂 To ti nehrozí, tak žádné strachy a hrdě do boje!

_Bůh_

Já dostal otázku, kterou jsem se nestihl naučit, a dostal jsem za 1. Byla to taková komedie, když něco řekneš, tak ti to dají, nejhorší je nic neříkat.

Drap

Po maturitě si řekneš, že to nestálo za ten stres a že to vlastně nic nebylo.

Dochy

Je to „událost“ ale nemá smysl se stresovat. Záleží na konkrétní komisi, ale pokud vím, tak zpravidla jde o oboustranně slušné jednání, kde nebývá cílem někoho potopit, či se na něm vozit. Takže pokud vís alespoň něco, ústní bys měl projít.