Sesi

Jaké je to kojit přes noční kojící košili?

ahojte lidi 🙂,

připravuji se ke kojícímu období a sbírám všechny informace od matek, které už si své zažily. Kamarádka mi poradila přímo kojící košili, která je prý pohodlná. Já nevím. Co myslíte, máte už s tím někdo zkušenosti? Dívala jsem se už po internetu a natrefila na toto http://www.as­tratex.cz/kosil­ka-mama-2b/tehotenske-a-materske-pradlo

hlavně mě vždycky svede něco, kde je akce a tam je 150,– na každý nákup. Máte i jiné tipy?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že jsi to špatně pochopila nebudeš kojit přes košili ....., ale jsou to košile střihově vhodné pro snadné kojení , že se nebudeš muset celá svlékat -jen rozvážeš na straně vázačku a přiložíš miminko k prsu a budeš pohodlně kojit.
astratex má dobré věci, ale takovou košili koupíš kdekoliv v obchodě , to ovšem záleží jen na tobě .