masakrmen

Jaké je podle vás nejlepší album od Bryana Adamse?

Nejlepší odpověď
Rufus

Líbí se mě snad všechny jeho skladby, ale jako album mám ráda Spirit s melodiemi Hanse Zimmera.

Další odpovědi
barnajka

Osobně mám nejradši „So far so good“ a „On a day like today“ – ty nejnovější mě už tolik neberou. :)

Na „So far so good“ je mimojiné „Summer of '69“ – ta písnička je naprosto dokonalá, podle mě úplně nejlepší, co kdy Bryan natočil. A celkově tohle album zní dost rockově – a to mám ráda.
„On a day like today“ mi už lehce zavání popem, ale nemyslím to nijak urážlivě. Je prostě jen slyšet ten posun, co Bryan od dob, kdy začínal, prodělal. Mám moc ráda „Inside out“, titulní „On a day like today“, vypalovačku „Getaway“ a „C'mon C'mon C'mon“. „Inside out“ má i zajímavý videoklip :))

pokazdejinak

mě se nejvíc líbilo 18 Till I Die – hlavně srdcovka Have You Ever Really Loved a Woman? – tu písničku miluju :)