janikajana

Jaké je nejlepší uhlí do kotle Viadrus?

Odpovědi
Drap

černé uhlí,brikety ,nebo hnědé a je lepší pytlované

Anketa je špatná. Chybí jiná možnost i typ kotle. Kotle Viadrus bývají většinou konstruovány na spalování drobného hnědého uhlí. Přesně pro jaké uhlí je otel vhodný a které bude nejlépe hořet při poskytnutí nejlepšího spalování a nejvyšší výhřevnosti najdeš v technické dokumentaci pole typu kotle. Pokud dokumentaci nemáš, najdeš podle typu lehce na netu.

Pytlované uhlí je to samé co mají sklady a hromadác, jen je podstatně dražší.

Kepler

černé uhlí,brikety ,nebo hnědé a je lepší pytlované

Špatná otázka i špatná anketa. V otázce chybí informace o konkrétním typovém označení kotle. Některé kotle jsou určeny na dřevní pelety, jiné na uhlí, na koks, na kusové dřevo. V anketě chybí jiná možnost a druhá možnost není možnost, ale další otázka, která s původní otázkou vůbec nesouvisí.

Smackdown

černé uhlí,brikety ,nebo hnědé a je lepší pytlované

Koks.