Mili @

Jaké druhy zeleniny a ovoce máte rádi?

Můj syn, když mě vidí krájet cibuli, tak zdrhá…
V jídle mu nevadí, ale syrovou cibulí bych ho asi zabila…
Doplňuji:
Já taky ráda všechno, jen ty exotické plody některé nemusím…

Nejlepší odpověď
quentos

po cibuli a česneku se můžu utlouct … když není, vezmu zavděk pórkem, okurkou či paprikou. Z ovoce jablka a mandarinky, broskve a meruňky… můžu prakticky všechno, ale toto jsou ty opravdu nejoblíbenější

Další odpovědi
vecernice

Mám ráda asi všechno,jde jen o to co se mnou některé druhy pak dělají.

hanka R+

já mam rada všechnu zeleninu a ovoce :) a cibuje mi neděla problemi.......

RAB

Ze zeleniny moc nemusím hlávkový salát. Syrová cibule mě pronásleduje ve snech od té doby, kdy jsem byla donucena jednu takovou celou sníst.
Z ovose nejím maliny a ostružiny a ty nové exotické (papaya, mango…).