Avatar uživatele
IveeGav

Jaké doplňky stravy užívat pro přibrání (tuku) na hmotnosti?

Dobrý den, potřebovala bych poradit nějaký doplněk stravy na přibrání hmotnosti na váze.. nejde mi o svaly nebo něco podobného…nejsem žádná kulturistka.. Jen bych potřeebovala přibrat trochu víc tuku na bříšku, zadečku, stehnách a na prsou..

Zajímavá 0 před 3700 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

:D Vím že bych měl odpovídat přímo na otázku ale já nedám ..:D Já osobně nesnáším když chytnu ženskou za boky a klepou se jak želatina ..ble. Pomalu všechny prášky jsou škodlivý sr..ky a stojí to peníze a to zbytečně .. pokud chceš přibrat tuk tak jez tučné jídlo přeci ne?!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
karkulo

Ahoj, doplnky výživy tohto charakteru sa volajú Gainery. Nie je to žiaden magický produkt, ktorý by obsahoval niečo viac, ako obyčajné jedlo. Ak potrebuješ nabrať na hmotnosti, viac a častešie jec. Hlavne obilniny a cestoviny. Fajn sú aj orechy, sušené ovocie. Rovnako ako pri redukčných dietach, tak aj pri naberacích je potrebná opatrnosť, môžeš si poškodiť zdravie. Nedoporučujem bezhlavo konzumovať sladkosti, udeniny, tučné mäso, veľa mliečných výrobkov a podobne. Rovnako ako nie je zdravé konzumovať nejaký Gainer a pritom zanedbávať bežnú stravu. Je to doplnok výživy určený pre fyzicky veľmi vyťažených jedincov, ktorý potrebujúi jesť viac ako päťkrát denné, čo môže byť veľmi zaťažujúce pre tráviaci a vylučovací systém okrem iného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WTF

Přesně tak, jsou to gainery…ve tvém případě mohou obsahovat i hodně jednoduchých cukrů – http://www.fit­nessprotebe.cz/sacha­ridy/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nutrimax.cz

Doplněk stravy na přibírání hmotnosti se nazývá gainer. Pokud má někdo problém s nízkou váhou, jsou tyto doplňky stravy opravdu vhodné (např. lze je dávkovat třeba když nestíháte snídani – náhražka jednoho jídla denně). Gainery k zakoupení na http://www.nu­trimax.cz/sacha­ridy-gainery/

Zdroj: www.nutrimax.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

nepoužívať doplnky.
zmeniť stravovacie návyky, prijímať viacej cukrov a tukov.

problém potom môže byť zasa s ich obmedzením, cukor pôsobí (a má podobné účinky) ako droga, keď si na neho človek zvykne, ťažko sa od neho odvyká.

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek