Bettka66

jaké dáváte pejskům konzervy?

které konzervy vašim mazlíčkům chutnají a mají dobré složení?

Odpovědi
elkon

Žádné, jen granule Brit, piškoty, vařené maso, nebo bílý jogurt se salátovou okurkou a pod. Občas nějaké drobné pamlsky.

Drap

Nedávám konzervy, vařím maso

da ny

Granule oblíbené. Bez cereálií.
Někdy vařím. Má rád krůtí a hovězí.
Baští některou zeleninu, tvaroh, maličko sýr, vajíčko, trochu šunky = výjimečně (vše jen jako pamlsek)a a koupené, kachní pamlsky.
Občas konzervu (má na 3 – 4 porce), někdy i s trochou granulí.
Některá masa mu nechutnají, kuřecí ho prohnaly.
Takže, pouze Marp, jehněčí (téměř jen maso).

Ametyst

Brit paté, 800 g, různé složení (beef, fish, lamb). Častěji ale vařím maso, nebo srdíčko, jazyk.

jojcicka

ahoj u nás mají úspěch konzervy louiepet:) dostala jsem od ségry na vánoce kapříka pro psa a objednala jsem další, mají vysoký podíl masa, což se jen tak nevidí