Avatar uživatele
lenisek01234

Jaké dáváte dárky k svátku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4276 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pohlazení, úsměv a někdy malou věcnou drobnost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fyzik

Jak komu. Drobnosti, sladkosti, pozvánku do kavárny… Lepší si pěkně popovídat než vymýšlet drahé dárky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

To je fakt široká otázka. Jak komu. Svým dětem hračky, knížky, oblečení, manželovi třeba hezký večer – uvařím, romantika… a pak už třeba jen čokoládu. Své mamce jsem koupila koupelovou sůl a švagrovou jsem obdarovala pečeným čajem a marmeládou vlastní výroby. S dospělými to bereme symbolicky, neteři kupuji vždy nějakou hračku jako svým dětem…
Já osobně si většinou k svátku přeji jít do kina a na večeři s manželem, k tomu mi bohatě vystačí jedna růže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pažout

Nejčastěji praktické věci
např.mamce něco do kuchyně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adulka2003

Jenže komu.Kamarádce něco koupím,třeba přívěsek,mamce třeba čokoládu,tátovi něco nakreslím,paní učitelce koupím květinu nebo Merci,bráchovi koupím malého plyšáka…Je těžké si na vše vzpomenout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Hele, to záleží… kdo je solavenec, co si třeba přeje, kdo je to v rodině a tak :) Ale pokud hledáš ispiraci pro dítko, tak doporučuju kreslící koberec z https://www.muj­koberec.cz/. Vynikající věc. Děti se u něj zabaví :)

před 1177 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Mohu teda jen potvrdit. Taky kreslící koberec z mujkoberec.cz doma máme a děcka jsou nadšení… Fakt se u něj vyblbnou, ani o nich nevím… Ještě jsem ho neprala, tak uvidím, jak to bude pak :)

před 1154 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek