lenisek01234

Jaké dáváte dárky k svátku?

Nejlepší odpověď
anonym

Pohlazení, úsměv a někdy malou věcnou drobnost.

Další odpovědi
Fyzik

Jak komu. Drobnosti, sladkosti, pozvánku do kavárny… Lepší si pěkně popovídat než vymýšlet drahé dárky.

Deli

To je fakt široká otázka. Jak komu. Svým dětem hračky, knížky, oblečení, manželovi třeba hezký večer – uvařím, romantika… a pak už třeba jen čokoládu. Své mamce jsem koupila koupelovou sůl a švagrovou jsem obdarovala pečeným čajem a marmeládou vlastní výroby. S dospělými to bereme symbolicky, neteři kupuji vždy nějakou hračku jako svým dětem…
Já osobně si většinou k svátku přeji jít do kina a na večeři s manželem, k tomu mi bohatě vystačí jedna růže.

Pažout

Nejčastěji praktické věci
např.mamce něco do kuchyně

Adulka2003

Jenže komu.Kamarádce něco koupím,třeba přívěsek,mamce třeba čokoládu,tátovi něco nakreslím,paní učitelce koupím květinu nebo Merci,bráchovi koupím malého plyšáka…Je těžké si na vše vzpomenout.

Pajka.111

Hele, to záleží… kdo je solavenec, co si třeba přeje, kdo je to v rodině a tak :) Ale pokud hledáš ispiraci pro dítko, tak doporučuju kreslící koberec z https://www.muj­koberec.cz/. Vynikající věc. Děti se u něj zabaví :)

XenieRo

Mohu teda jen potvrdit. Taky kreslící koberec z mujkoberec.cz doma máme a děcka jsou nadšení… Fakt se u něj vyblbnou, ani o nich nevím… Ještě jsem ho neprala, tak uvidím, jak to bude pak :)