Avatar uživatele
pepe88

Jaké/které české pivo je podle vás nejkvalitnější?

kvalita je kvalita.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, marci1 před 2612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pátrej po produktech malých pivovarů, ty velké mají standardní (ne)kvalitu ´europiva´…
😉
Za mne Svijany Máz 11°, Bernard Černý ležák a Starobrno Drak…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?pepe88 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Co to je nejkvalitnější? Jaká jsou kritéria hodnocení? Každému vyhovuje něco jiného. Takováto otázka nedává smysl a sebelepší odpověď ti může říct jen momentální subjektivní pocit jednotlivce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Pokud se ptáte jednotlivců, tak každý má jiný pohled na kvalitu a chutná mu jiný druh. V jakém smyslu se dá pivo považovat za nejkvalitnější? V které kategorii?

V naší oblasti k nejlepším patří Litovel, Holba a Zubr – jsou ve stejné skupině PMS, a. s.

Navíc se do všech oblastí nevozí piva ze všech pivovarů.

Našla jsem vám žebříček nejlepších a nejhorších piv, které hodnotili urižvatelé, ale i tak je to subjektivní.

Nejvíce bodů získalo Hradecké pivo – 1424 14°
http://www.atlas­piv.cz/?page=hod­noceni

--
Výsledky za rok 2016
Radegast, Litovel a Staropramen, to jsou vítězové prestižní kategorie světlých ležáků v soutěži České pivo 2016.
http://www.vi­talia.cz/clan­ky/ceske-pivo-2016-tahle-piva-vyhrala-u-odborniku/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Nejkvalitnější nevím, ale i takový Braník 10 může v letních vedrech působit dojmem nejlepšího piva na světě. Za to Plzeň je spíš takový zimní pivo. Fakt záleží, kdy se to pije. Zkuste třeba být hodinu bez pití na kole na rozpálené silnici v létě. Pak si vyprahlý dejte pivo a zaručují, že ať to bude cokoliv tak to bude nejlepší pivo na světě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Je to věc spíš subjektivního názoru, než kvality. Kdysi mě okouzlovala svou smetanovou chutí plzeň, byla jiná, ale teď už je to jen průměrný mok. Nechápu, proč se prodává za dvojnásobek ceny jiných piv. Teď mi nejvíc vyhovuje Gambrinus, nebo Zubr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dannad

Za mě Matuška

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Ad: „dannad“- Matušku jsem ještě neviděla, ale bude asi kvalitní. Jakou má chuť, více hořkou nebo nasládlou? http://zpravy­.e15.cz/byznys/ob­chod-a-sluzby/deset-nejlepsich-piv-sveta-nechybi-lezak-od-matusky-z-broum-1318252
Ad: „gecco“: Za mě mimo jiné také Svijany 11.
 🙂

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Máme v Česku mnoho set a možná tisíc pivovarů. V každém městečku je jich několi. To se špatně vybírá to „nej“.

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Sesednizkola – tak zrovna Braník 10° bych – osobně, jako ´prudce pitelný´ označil leda v děsně teplém počasí na vysokohorské tůře – na cyklovýletě bych si bez možnosti výběru jiného piva v hospodě vybral jinou hospodu…
😉

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
sesednizkola

Braník je lehké a svěží pivo. Není tak těžký jako například Staropramen nebo Gambrinus, v klidu se dají vypít 3 kousky a pak normálně pracovat. Proto je to také levné, dělnické pivo. Když si dám já 3 Plzně, nejsem schopný už ničeho užitečného po zbytek dne. Také se mi často stává, že jsem po Plzni nebo jiném pivu nafouknutý a nemůžu si dát další. Braníků se dá vylemtat i 15 za večer a člověk nemusí mít ani nějakou větší žízeň.

před 2520 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek