KdoSiOdJinud

Jaké certifikáty by jste doporučili „ajťákovi“?

ECDL, CISCO 1,2,3…? Nebo jsou nějaké další zajímavé?

Odpovědi
Michal Kole

Microsoft má několik různých certifikací. Ty se mi zdají nejužitečnější, protože Windows je všude (serverovny jsou trocha vyjímka)

saboo

Zajmavý je každý, který firma zaplatí. Něco jde sehnat bez školení, jen že přijdeš na zkoušku. No nejlíp to asi zjistíš, když si uděláš průzkum na prace.cz co chtějí. a certifikovat se na to. SQL, PHP, XML, zajmavy je taky vmware… Nebo ale to je dost draha sranda, SAP, nebo OREACLE. To pak muzes jit namista s platem 200 mesicne, ale ty certifikaty rozhodne zadaco nejsou.