elkon

Jakou máte jinou představu?

Mít SUV, nebo MPV, ještě neznamená, že musím jezdit do terénu. A takové mám. Od jisté doby mě vyhovuje vyšší posed, dobrý rozhled a pohodlné svezení. Po zkušenostech už bych do jiného vozu nešel. S hatchbacky a sedany jsem se najezdil dost. Do terénu bych asi vzal Offroad, pokud bych měl potřebu tam jezdit.

Další odpovědi

Dost velké, praktické, zkrátka služebník a dříč

líbí se mě auta jako Citroen C4 grand Picasso, Mazda 5 nebo třeba Peugeot 5008. Z toho vyplyvá, že auto snů by mělo být velké aby se tam vlezla pěkně rodinka, dobře se nastupovalo (člověk nesedí pomalu na asfaltu) a když jsem potřeba tak se do něj i něco většího naloží.

marci1

Jakou máte jinou představu?

Třeba takové hezké: Ferrari 458 Italia (2009–2015) 🙂
https://www.daz3d­.com/gallery/i­mages/920116/

RyuzakiKate

Jakou máte jinou představu?

Na auta moc nejsem a líběj se mi především podle barvy, ale kdybych byla milionář (nebo si vzala milionáře), tak nějakýho krásnýho veterána, třeba Cadillac, a jezdila bych v něm dobově oblečená a na chvilku zastavila čas :))

Anebo stylově DeLorean ;)

Gonfaloniér

Jakou máte jinou představu?

Létající, fungující jako perpetuum mobile, které dokáže létat i ve vesmíru a splní mi každé přání.
Taky by mělo umět mluvit – mít svou vlastní inteligenci – jako s knight ridera. Měnit svůj tvar a velikost podle potřeby. Třeba se proměnit v ponorku. Samozřejmě dokonalého autopilota.
Nezničitelné.
Takové si představuji auto snů.

aliendrone

Jakou máte jinou představu?

No, mělo by vypadat podobně jako OT-64 (SKOT). Trochu vyšší (hlavně dvířka pro řidiče jsou pro lidi vyšší postavy POROD), lépe pancéřované (do 20t, ale se zachováním obojživelnosti), každopádně 4 nápravy (všechny poháněné, přední 2 řiditelné), motor řadový 6tiválcový KLASICKÝ atmosférický diesel (vstřikovací čerpadlo, žádné katalyzátory apod. nesmysly) s výkonem kolem 200–250kW, s hydroměničem a poloautomat. redukční převodovkou (tedy cca 2× 5 + 1 rychlostí). Místo centrálního dofukování pneu implementovat bezvzduchové. Dojezd 1500km+ (bez přídavných nádrží). Stěrače i ostřikovače, vyhřívaná skla a výkonná světla. Bufík/klima na motorové palivo. Naviják elektrický s odpovídajícím výkonem hmotnosti vozidla, lano 100m. Posilovač řízení a brzd. Baterie 4× 120Ah, 12V. Na střeše GŠ-6–23M nebo jiný smetáček (10000 nábojů, plně automatický, včetně autotargetingu). A hodilo by se nějaké PC/multimediální aparatura. A také… SAKRA! Sám sobě jsem si dal limit 20t… chjo. A to jsem ještě chtěl kožené pneumaticky odpružené masážní vyhřívané sedačky a hromadu dalšího kdesi cosi. ;) :D :D

Justin1

Dost velké, praktické, zkrátka služebník a dříč

nyjono

Jakou máte jinou představu?

Roky to byla Eleanor, pak Audinka Q4 a teď jsem na pom podobně jako elkon.
Bezpečný auto s pevnější konstrukcí, dobrý rozhled a aby se dalo i přaspat.

http://www.my­vehicle24.com/cli­ent/bilder/ori­ginal/Pic_04__­_1967_Ford_Mus­tang_Fastback_Shel­by_GT500_Elea­nor___myVEHIC­LE24___myVEHIC­LE24___US___Car­s__Oldtimer__Bo­ote_und_Zubeh__r_2­.jpg

Petr Kaňa

Dost velké, praktické, zkrátka služebník a dříč

Midoc

Jakou máte jinou představu?

Kepler

alien: ještě jsi zapomněl na saunu s bazénkem. Abys nepřekročil těch 20 t, musel bys to mít na brzděném přívěsu.

aliendrone

Kepler>>> Zapomeň, to zmizelo v propadlišti dějin. Nyní je na pořadu dne „majetkový převod“ Gonfaloniérova auta. To víš, musíš být rychlý a flexibilní, život a svět nepočká. ;) :D :D

aliendrone

RyuzakiKate>>> DeLorean? Jsem v šoku! Až doteď bych se klidně do krve zhádal s kýmkoliv, že ženská si pod tímto jménem představí značku kosmetiky/hadrů či tak něco! Hustý! ;) :)

RyuzakiKate

Vycházím pouze z Návratu do budoucnosti, nic víc v tom nehledej :D

aliendrone

Gonfaloniér>>> Co naplat, tvoje auto snů je LEPŠÍ, než to moje. NJN, já nikdy neměl velkou představivost, ale to neva, já už bych si to tvé nějak „přivlastnil“, to mi prozměnu jde celkem DOBŘE. ;) :D :D

aliendrone

marci1>>> Co mají všechny ženy na pletschkách z Maranella? Já to prostě nechápu, jako kdyby neexistovaly značky jako Lamborghini, McLaren, Porsche, Pagani, Bugatti a mraky jiných? Bugatti Veyron jezdí přes 400km/h, McŠroten MP4–12C je tak narvanej asistenty, že bys v něm mohla z fleku jezdit i ty, ale moje srdcovka Pagani Zonda, to je prostě NÁDHERA! (Pagani je nejen konstruktér, ale i designér a VŠECHNO [tedy nejen to, co je vidět] na tom autě je dělaný tak, aby to bylo nejen špičkově funkční, ale i HEZKÝ.) A ten zvuk (atmosférického speciálně laděného 7l DVANÁTCIVÁLCE AMG-Mercedes), když kolem tebe jen projede, tak prostě nevyhnutelně budeš mít Zondasmus! Ale ne, co ženská, to prostě Zrrezari – co v tom vězí? :o ;)

Kepler

marci: to je fakt jiná kategorie, kterou jsem do výběru nezařadil. Je to supersport, který si každý dovolit nemůže. Je ale nádherné a rád bych ho prohnal aspoň pár koleček na závodním okruhu. Myslím, že by se mi potom ještě dlouho kvedlala kolena.