replicator

Jaké algoritmy na rozmazané obrázky?

Já znám zatím jen ten od Floyda a Focus stacking.

Nejlepší odpověď
Hlada

Kde nic není, ani čert nebere > směr koš.

Další odpovědi
mosoj

Algoritmus stativ, nebo kratší čas. Kdyby jsi znal princip doostřování, nebudeš vyhledávat takovéto ptákoviny.

Pořádný fotograf když už, tak fotí do RAW, ale nikdy nic nedokresluje!!!!!! Zkus vznést takovouto otázku na fotofórum, uvidíš jak dopadneš.

1ce38

Jak vidíš v odpovědích tak se tu moc lidí v PC nevyzná, proto by bylo lepší raději napsat na stránku, která se o to zajímá…
Nejlepší bude nejspíš zvětšení několikrát obrázku, rozpoznání objektu a dokreslení chybějících pixelů.
Poslal jsem přes PM neu.sítě, které mají takové algoritmy.

Není tam sice moc popsané jak fungují, ale je tam zdroják.

PS: Tuším, že i LetsEnhance teď nedávno přidal nějaké algoritmy, možná to bude už použitelné.