Avatar uživatele
Adri ..

Jak zvětším foto bez rozmazání ?

Mám tu jednu fotku a ráda bych ji zvětšila, aby byla k poznání. Je velmi malá. Nevíte, jak to udělat ? Nikde mi to nejde.
https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hpro­file-ak-snc6/203561_2­92497680860831_197462383­6_n.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

180 × 121 pixelů a 7, kB . Co chceš zvětšovat? Kde nic není ani smrt nebere.

Doplňuji:
Zvětšení fotky se provádí v bitmapových edidorech ( Zoner, Photoshop, Gimp a pod.)
dopočítáváním pixelů podle různých algoritmů.
Zvětšování je ale omezené. Nelze do nekonečna dopočítávat něco co není. Navíc fotka z Inetu již sama o sobě bude mít nízké rozlišení. Po zvětšení je fotku třeba softwarově dostřit.
Pokud je to pro Vás přijatelné, můžete mi ji zkusit poslat mailem pokusím se ji zvětšit a pošlu obratem.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To je úplně zbytečný. Jediná možnost je kontaktovat autora fotky, zda by ti neposkytl snímek ve větším rozlišení.
Doplňuji:
…nebo ji zkusit vygooglit jinde, třeba budeš mít štěstí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alex.agent

To bohužel nejde, ta fotka má určitý počet pixelů (či jak to mám říct) takže to nejde, když to zvětšít tak to stále bude mít ten stejný počet a foto se ti jen zvětší a ty pixely budou čím dál více viditelnější (čímž se to rozmaže) takže to bohužel nejde, žádný program na to ještě neexistuje, jedině jestli jste na FB neotevřela špatně tu fotku (může být i větší, občas se mi to taky stává) zkuste rozkliknout tu fotku a pak dát otevřít obrázek na nové kartě (u Google Chromu). Jestli se to nezlepší tak bohužel :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
potížistka

Zkus ctrl a kolečko u myši, ale obávám se, že to zvětšit nepůjde

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek