Zvětšení fotografie

V jakém programu zvětším fotografii z emailu o velikosti 50×60 na větší nebo normální foto

Nejlepší odpověď
www

Tak to nedokáže ani jeden program, třeba i placený. Vždy se dá na úkor kvality zvětšit jen o málo.
(Zkušenost)

Další odpovědi
blesk26

Zvětšit fotografie umí třeba Photoshop, ACDSee, IrfanView … je jich spousta, prakticky každý prohlížeč fotografií to umí (krom toho windowsáckého myslím :))

Nicméně požadovaného výsledku (hezká velká fotka) nedosáhne nic, protože tam není dostatek informací na to, aby se fotka kvalitně zvětšila … budete mít akorát rozmazaný velký flek. Leda si zkuste zavolat do produkce nějakého amerického kriminálního seriálu a zeptejte se jak to oni dělají, ti totiž ze dvou pixelů vždy zvětší a zaostří celou SPZ :)