edeltrudak

Jaká země se vám nejvíce líbí?

Jaká země se vám nejvíce líbí?Popřípadě napište jaká :)

Nejlepší odpověď
Funna

většina lidí nadává na praotce Čecha, proč se tak „blbě“ zastavil…ale zastavil se úplně ideálně…nemáme tu žádné pořádné zemětřesení a hurikány, žádné smrtelně jedovaté potvory (třeba na třeba od Austrálie, kde vás může zabít i mravenec), jsme daleko od moře, takže až se zvedne hladina oceánů, tak nám to může být jedno a navíc jsme studnice Evropy, což se nám časem může hodit, protože bez vody není život…a navíc se tu v pohodě domluvím (no jak s kým, ale to už není jen o národnosti, blbci žijí všude) 🙂

Další odpovědi
Emefej

V každé zemi se dá najít řada krásných míst. Mě osobně se velmi líbilo na Islandu a v Irsku.

Drap

Země česká, domov můj

arygnoc

tam, kde je celý rok aspoň nad 25°C (ideálna životná teplota je okolo 30°C), neznášam zimu a chlad.
keď raz prestanem pracovať, vidím to na nejaký stredomorský štát, lákajú ma i Seychelly.

no, raz možno.

postcd

česká republika, slovensko, možná chorvatsko

Nuk nuk

To záleží, jak je otázka myšlena – jestli obecně, nebo jen cizí země, případně jen ty, které jsem navštívila nebo naopak nenavštívila.

Nesporně na prvním místě u mne vede Česká republika. Pominu-li politickou situaci, samozřejmě, pak mám naši zem ráda, prostě patřím sem a je mi bližší, než cokoliv jiného.
Když ale vezmu v potaz jen zahraničí. Pak z těch, v nichž jsem byla, vede Izrael. Historie, krajina, kultura, kvalitní potraviny. Je to nádherná země, která má, co nabídnout.
A kdybych měla říci, která země mě láká z těch, kde jsem nebyla, tak asi nejvíce Arménie.

marci1

Kouzelná země Oz. 🙂

Konan-Pain

Německo a Švédsko,

Hamon

Dle obliby: Česká republika, Albánie, Rumunsko, Kostarika. A mimo pořadí Země.