Jaká z následujících věcí by se vám na pustém ostrově hodila nejvíc? A proč?

Doplňuji:
sevos: rozum ja nechat v salám vysočina 140kč/kg
ty nebýt moc vtipný tvor, já smát se pořád

Nejlepší odpověď
tom004

Tekutý listonoš

Možná by nebylo na závadu, kdyby ses na ten ostrov odebral a tam nad takovýmito „otázkami“ dumal sám. A toho listonoše si vezmi s sebou. Třeba Ti doručí, „nalije“, něco rozumnějšího k dumání.

Další odpovědi
anonym

Včerejší zuby

Ty by se mi hodily vždycky a všude, tedy i na pustém ostrově.

anonym

Pihatá sova

Doplňuji:
určitě by mi dobře radila

anonym

3D Okamura

Doplňuji:
Měl bych s kým pokecat a po nějaký době bych ho i vojel. 🙂

Zibner

Slepá pomazánka

Doplňuji:
Asi bych nechtěl umřít hlady, ať už je to cokoliv ta „Slepá pomazánka“.

anonym

Pihatá sova

Doplňuji:
Tak strávit několik dní na ostrově by mně nevadilo, ale vzala bych si se sebou pouze základní věci pro přežití. Lepší je nůž než na takovém místě nepotřebný mobilní telefon nebo tak. A hlavně bych den trávila průzkumem, protože žádný ostrov není zcela pustý a bez života. Jedině bych si se sebou snad vzala pouze fotoaparát a možná také ne. Jinak takový ztroskotaný námořník může být rád, že si zachránil vlastní život a nikoliv majetek.

tondo

Slepá pomazánka

VanEgg

Slepá pomazánka

CherrNiss

Včerejší zuby

Doplňuji:
Při absolutním hladovění bych se asi pokusila sníst skoro cokoliv, takže by se mi hodily.

SteimlX

3D Okamura

Doplňuji:
Ale chtěl bych k němu 10 dkg omítky a krájenou koblihu

Natty*

Pihatá sova

Lukasy

Pihatá sova

Ta jedina by mi mohla pomoct a poslal bych po ni dopis kde jsem.

sevos

Zapékané rádio

Kam jsi dal(a) rozum?