kapka

jaká všechna jídla jsou s dovážkou?

jako se rozváží pizza, tak co bych si mohla ještě objednat s dovozem na nějakou adresu? Něco vhodného na oslavu.

Nejlepší odpověď
anonym

Cateringové služby,ale jsou dost drahé.

Další odpovědi
marci1

Záleží na firmě, která se rozvozem pizzy a jiných jídel zabývá. V sortimentu najdete dnes již skoro všechno. Pizzu, čínu, různá masa,hamburgery, zeleninové saláty, moučníky, pivo, nealko nápoje apod.

hanny 2

Záleží odkud jsi.V Brně je to např. – http://www.ob­cerstvenidomu­.cz/

Andre5000

To si musíš zjistit v místě bydliště. Existují specializované firmy nebo třeba i normální restaurace, které se tímto zabývají. Ale, jak tady už někdo píše, není to zrovna levné.

gagaga

sama bych se asi poptala v cinske restauraci … v Plzni kdyz byl nejakej zajimavej fotbal, tak pry rozvazel i MC Donald´s .. proste podle hostu bych se poptavala i tam, kde nerozvazi, ale domluvila bych si svuj " odvoz " :)
..grilovana kurata .. pecena kolena .. ?
urcite Vam vyjdou vstric i tam, kde neni jejich rozvazka .. na domluvu a objednavku ..
a kde , kdy a v kolik ( a na co ) jsem to vlastne pozvana ? :)

  • iv-

kapka

díky -iv-
jak to jen bezbolestně říci…? …ale…vy -iv-…nejste pozvaná… ☹ 😁 😁 😁

dcera bude slavit narozeniny s kamarády, já tam taky nebudu, jen jsme přemýšlely, co se dá kromě pizzy ještě dovézt, koukala jsem na net a fakt se vozej i hamburgery, suschi, kebap, prostě dost věcí. 🙂 Myslím, že to nakonec zůstane u té pizzy. 🙂

gagaga

tak snad priste … noo ;(
a takhle to ma cely zivot . poradim s oslavou a vsichni mi pak reknou : tak my te pak budeme informovat, jak to dopadlo !
:)