Avatar uživatele
kapka

jaká všechna jídla jsou s dovážkou?

jako se rozváží pizza, tak co bych si mohla ještě objednat s dovozem na nějakou adresu? Něco vhodného na oslavu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, hanny 2, gagaga před 3865 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Cateringové služby,ale jsou dost drahé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Záleží na firmě, která se rozvozem pizzy a jiných jídel zabývá. V sortimentu najdete dnes již skoro všechno. Pizzu, čínu, různá masa,hamburgery, zeleninové saláty, moučníky, pivo, nealko nápoje apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Záleží odkud jsi.V Brně je to např. – http://www.ob­cerstvenidomu­.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

To si musíš zjistit v místě bydliště. Existují specializované firmy nebo třeba i normální restaurace, které se tímto zabývají. Ale, jak tady už někdo píše, není to zrovna levné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

sama bych se asi poptala v cinske restauraci … v Plzni kdyz byl nejakej zajimavej fotbal, tak pry rozvazel i MC Donald´s .. proste podle hostu bych se poptavala i tam, kde nerozvazi, ale domluvila bych si svuj " odvoz " :)
..grilovana kurata .. pecena kolena .. ?
urcite Vam vyjdou vstric i tam, kde neni jejich rozvazka .. na domluvu a objednavku ..
a kde , kdy a v kolik ( a na co ) jsem to vlastne pozvana ? :)

  • iv-

před 3865 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

díky -iv-
jak to jen bezbolestně říci…? …ale…vy -iv-…nejste pozvaná… ☹ 😁 😁 😁

dcera bude slavit narozeniny s kamarády, já tam taky nebudu, jen jsme přemýšlely, co se dá kromě pizzy ještě dovézt, koukala jsem na net a fakt se vozej i hamburgery, suschi, kebap, prostě dost věcí. 🙂 Myslím, že to nakonec zůstane u té pizzy. 🙂

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

tak snad priste … noo ;(
a takhle to ma cely zivot . poradim s oslavou a vsichni mi pak reknou : tak my te pak budeme informovat, jak to dopadlo !
:)

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek