xiperio

Jaká událost na naší politické scéně by Vám udělala velkou radost.

Myslím tím, co by se mělo stát napříč politickým spektrem, aby jste řekl – řekla : „No konečně“. A bouchlo šampaňské.

Nejlepší odpověď
elkon

Politika mě moc „nebere“, ale kdyby piráti šli do ha*zlu, měl bych dobrý pocit.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… mně udělala >>> ukázalo se, jakej byl ten předák Milionu chvilek demokrat, spasitel, ale především tunelář a vyžírka … jó, na moje slova došlo, ale teď je ticho po pěšině a nikdo najednou o něm nemluví, už ho není plná čt, a kdepak asi jsou peníze těch, co mu věřili ???

Nassin

Ne udělala, ale udělá a to tím, že pan Babiš, současný premiér, s převahou vyhraje následné volby do Parlamentu a opozice si tak utře rypák.

Schluker

Kdyby se vlady ujala skutecne pravicova strana. Zadna takova dnes bohuzel neexistuje…

hapiky

Postižitelnost a odvolatelnost politiků.

Ametyst

Kdyby byl schválen zákon o referendu. Do té doby budou lidé odstaveni od rozhodování a vlivu na vše, co nakonec oni stejně zaplatí.

zjentek

Klonování Bendy a následné jeho dosazení do většiny křesel.

Aby ženy jistých nenažraných politiků zhubly a mohli si dovolit i jiné šaty, nežli černé.

Kdyby Zeman zakopl při schůdku a o nějaký ten popelníček si TAK ROZBIL DRŽKU, že by do konce volebního období nemohl artikulovat a mohl by komunikovat pouze rukama, případně svá oblíbená zvířátka malovat křídou.

Pepa25

Kdybychom už konečně měli normálního a slušného prezidenta …

da ny

Potěšilo by mne snížení všech poslanců a senátorů na poloviční počet :)
Poctivá, všechna nová, březová košťata v roli politiků (n, taková malá/velká utopie) ;) .

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

pepa25
Copak ho nemáme?

Pepa25

Ne, nemáme: https://nazory­.aktualne.cz/ko­mentare/pozve­te-hyeny-rekl-zeman-o-novinarich-nici-dusi-naroda/r~496b33b­e984711ebb0fa0cc47ab5­f122/

Ametyst

Mc Merkurion: Další hezký příklad toho, jak naši pisálkové raději nechtějí nic vědět, protože se to nehodí.

Nassin

Mc Merkurion
Plně s tebou souhlasím. Nějak se od něj odtrhli zpěváci, herci i héééérečky a lidé prosté duchem.

zjentek

Elkon = demokrat, jako obvykle.

Každý, kdo DOPORUČUJE (neřku- li nutí) druhým chodit k volbám, by měl přinejmenším UCTÍVAT, co žádá si lid.

Pepa25

@ zjentek – naprostý souhlas. Ostatní to lajkují, proto také u nás politická situace vypadá jak vypadá … (aby nedošlo k mýlce: ani zjentek ani já nejsme voliči pirátů ani o tom neuvažujeme)

elkon

Ti co nechodí k volbám, pak nejvíc držkují.

da ny

@ elkon, to je za 100 bodů :D