Katru7

Jaká sladkost je podle vás nejzdravější?

Nejlepší odpověď
Drap

Huba buba

Ani jedna z uvedených. Tanec a hudbu nepovažuji za sladkost. Nejzdravější sladkost je med. Hoí se jako pamlsek, jako lék, jako sladidlo do nápojů i do vaření

Další odpovědi
fablen

Huba buba

taky mi v nabídce sladkostí chybí med

briketka10

Zmrzlina

tvarohový Míša

bolak

Čokoláda

Tak zdraví jsou všechny, o tom snad žádná.
Kdyby to bylo špatný tak tělo pozná a nebudu na to mít chuť :)

A úplně nejdravější je pribiňák a salko.

pusinka50

Čokoláda

čokoláda hořká s obsahem kakaa min. 70% a arašídy v medu, prodává např. Albert, pytlík 150 gr stojí kolem 25 Kč

Damiana

Zmrzlina

Pokud je čistě ovocná a lehce slazená medem. Jako super zdravou sladkost mám ráda sušené ovoce – hlavně višně. Mňam!

venkovan

Bonbon

Schází jiné.
A tam bych dal spánek.
To přeci je napsáno již v pohádkách.
Holky, holky, co nám to dnes čtete.

quentos

Čokoláda

… to je prostě fakt, na to netřeba dělat anketu … a čím hořčí, tím lepší (vyšší obsah hořčíku)

Vlk-Gabriela

Čokoláda

Mléčná nebo ledová čokoláda. Sladkosti a ani jiné potraviny si nevybírám podle obsahu zdravých i nezdravých složek, ale podle chuti.

misskas

Čokoláda

ale nepřehánět to s ní!!!

Petrian

Čokoláda