Neonka

Jak dlouho před spaním – nebo v kolik hodin – naposledy večer jíte ?

Doplňuji:
Děkuji,
budu se všemi vašemi radami řídit. 🙂 Dobrou. 🙂

Odpovědi
hanny 2

Momentálně jím naposled tak do 14. hodiny,pot­řebovala jsem trochu zhubnout a tak se mi to povedlo.Potom už jen piju,dá se to vydržet.

Miroslavst

Neonko, nejím zdravě. Než jdu spát, po cestě ještě něco zakousnu, jinak bych neusnul.

panenka

Jak kdy někdy naposledy jím v 17 hodin někdy ve 21 hodin

anonym

Nedela mi to Neonko potize,pekne se nadlabu a jdu spat.A spim fajn,a i kdyz umim odolavat hladu-tak co se tyce spani,jsem jako na vode.Dosli mi opet bodiky.

Radak

Večeřím večer, to je asi v 7–8 hod. Chodím spát pozdě. Ještě ke všemu potom spucuju jabko, bez kterýho bych neusla. Takže životospráva jako stehno.

iceT

Jakkdy,nemám problém něco sníst i o půlnoci,ale většinou jsem jěště dlouho vzhůru.

jendahun

Já taky nakonec jablko,ale klidně si dám i perník uprostřed noci.Jím průběžně 24,hodin,podle toho,jak mám chuť.Nejím když spím a kouřím.Tělo si řekne samo a v létě všechno zase shodím na normální váhu.Je fakt,že dělám v lese a tam vytráví a dobře se spaluje.

lucille

Vím..není to zrovna nejzdravější… ale sním vždy jen oběd, když přijdu domu ze školy a to je za celý den naprosto všechno..:)

Jahoda

To je různé. Někdy mne přepadne hlad i ve 23:00, tak jdu, byť vím, že to není dobré.

venkovan

Před spaním prakticky nikdy nejím.
Ale pokud by otázka zněla kdy naposledy že.. tak to bych odpověděl, že skoro ještě v posteli.

MacaM

Uf lidi, to je hrůza, co tu čtu!
Poslední jídlo by mělo být 2 hodiny před spánkem. Během dne jezte pravidelně 5× denně, hodně pijte, nejlepší je čistá voda!
Kdo chce zhubnout, tak prosím hladovka nic opravdu neřeší, je to trápení organismu a on se vám pak hezky odvděčí. JOJO efekt bude jak vyšitý!
Jezte vše ale s mírou. Sladkosti dopoledne, v každé porci kousek ovoce a zeleniny.
Určitě jsou vhodné i podpůrné prostředky, přírodní vitamíny a přípravky k lepšímu trávení, zpracování tuků ve stravě a případně i nějaké ty spalovače tukových zásob, rozhodně ne chemické preparáty, ty jsou na 2 věci, kopit a vyhodit. Já dávám přednost bylinkám a českým výrobkům od českých vědců 🙂

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

ReHu

Neonko, je zcela jedno v kolik hodin naposledy jíš. Důležité je to, jak dlouho před spaním a co se jí.
Pokud to není nic těžkého tak stačí cca 2 – 3 hod před spaním.