Avatar uživatele
Neonka

Jak dlouho před spaním – nebo v kolik hodin – naposledy večer jíte ?

Doplňuji:
Děkuji,
budu se všemi vašemi radami řídit. 🙂 Dobrou. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, dudu, anonym, anonym, Radak, hanny 2 před 4777 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Momentálně jím naposled tak do 14. hodiny,pot­řebovala jsem trochu zhubnout a tak se mi to povedlo.Potom už jen piju,dá se to vydržet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Neonko, nejím zdravě. Než jdu spát, po cestě ještě něco zakousnu, jinak bych neusnul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Jak kdy někdy naposledy jím v 17 hodin někdy ve 21 hodin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nedela mi to Neonko potize,pekne se nadlabu a jdu spat.A spim fajn,a i kdyz umim odolavat hladu-tak co se tyce spani,jsem jako na vode.Dosli mi opet bodiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Večeřím večer, to je asi v 7–8 hod. Chodím spát pozdě. Ještě ke všemu potom spucuju jabko, bez kterýho bych neusla. Takže životospráva jako stehno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jakkdy,nemám problém něco sníst i o půlnoci,ale většinou jsem jěště dlouho vzhůru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Já taky nakonec jablko,ale klidně si dám i perník uprostřed noci.Jím průběžně 24,hodin,podle toho,jak mám chuť.Nejím když spím a kouřím.Tělo si řekne samo a v létě všechno zase shodím na normální váhu.Je fakt,že dělám v lese a tam vytráví a dobře se spaluje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lucille

Vím..není to zrovna nejzdravější… ale sním vždy jen oběd, když přijdu domu ze školy a to je za celý den naprosto všechno..:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

To je různé. Někdy mne přepadne hlad i ve 23:00, tak jdu, byť vím, že to není dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Před spaním prakticky nikdy nejím.
Ale pokud by otázka zněla kdy naposledy že.. tak to bych odpověděl, že skoro ještě v posteli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Uf lidi, to je hrůza, co tu čtu!
Poslední jídlo by mělo být 2 hodiny před spánkem. Během dne jezte pravidelně 5× denně, hodně pijte, nejlepší je čistá voda!
Kdo chce zhubnout, tak prosím hladovka nic opravdu neřeší, je to trápení organismu a on se vám pak hezky odvděčí. JOJO efekt bude jak vyšitý!
Jezte vše ale s mírou. Sladkosti dopoledne, v každé porci kousek ovoce a zeleniny.
Určitě jsou vhodné i podpůrné prostředky, přírodní vitamíny a přípravky k lepšímu trávení, zpracování tuků ve stravě a případně i nějaké ty spalovače tukových zásob, rozhodně ne chemické preparáty, ty jsou na 2 věci, kopit a vyhodit. Já dávám přednost bylinkám a českým výrobkům od českých vědců 🙂

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Neonko, je zcela jedno v kolik hodin naposledy jíš. Důležité je to, jak dlouho před spaním a co se jí.
Pokud to není nic těžkého tak stačí cca 2 – 3 hod před spaním.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek