Kepler

Jaká se vám stala nejstrašnější příhoda při kolizi s blbostí?

Nejlepší odpověď
gecco

Dal jsem babě facku…
Chtěla kouřit u dopravní nehody, při níž skončilo jedno auto vzhůru koly…
Je to dost strašné?
😉

Další odpovědi
BANAN93

na opětovné (jeho) prošení jsem trhal zub za pomoci sikovek člověku ,který nechtěl k zubaři a dostatečně se posilnil alkoholem, jako teda i my všichni :D (ostatní tvrdili, že to nedaj) , ale nakonec jsme se chechtali asi hodinu v kuse – měl jsem i video jak jsem mu vytáhnul asi 3cm i kořen – taková pařba ve VEGAS :D

ReHu

Příspěvek smazán administrátorem.

ReHu

Gecco, hodně lidí se kouřením uklidňuje. Okolí ve stresu ani nevnímají.

Kepler

gecco: docela strašné morálně. A co bys řekl na garážového mistra, co mi kdysi měnil prahy u Š 120, to auto otočil a podepřel židlí, z nádrže tekl benzín a klidně si zapálil. Taky dostal do řepy a hned jsem odjel

ReHu

To je docela drsňák, ten garážmistr 🙂
Na nic hrozného si nevzpomínám.
Jen jak mě předevčírem málem sejmul/a řidič/ka, co odbočoval/a a já jela rovně. Oba na zelenou, ale bez šipek 🙂

Kepler

On ten garážmistr ani nebyl drsňák, spíše blbec a ožrala. To jsem zjistil bohužel až později.