Jasmínkaaa

Jaká pokuta nebo trest je za falešný účet a psaní divných věcí někomu na Instagramu?

Už se to řeší na policii a sepsali protokol. Vím, že je to blbost, ale zajímalo by mě to. Dík

Odpovědi
Edison

Co jsou „divný věci“? V krajním případě by mohlo jít o stallking. V Británii byli odsouzeni lidé za trolling.

Drap

Nelze předjímat. O tom rozhodne soud, nebo přestupková komise.

Lgee

Edison – našel sem jeden odkaz, akorát by mě zajímalo co to v UK je za trestný čin, že za to byl odsouzený jeden jediný člověk.