Kepler

Jaká největší bejkárna vás napadá?

Sice jsem jen přidrbaný Valach, ale to české slovo se mi moc líbí. Máte někdy chuť vyvést něco mimořádného, o čem by si lidem kolem povídali?

Nejlepší odpověď
ivzez

Vyhodit z politické strany jediného člena,
kvůli kterému ještě byli někteří lidé ochotni tu stranu volit,
člena, který straně přinesl nejvíc preferenčních hlasů,
a pravděpodobně i jediného člena, který ctil původní pravidla.

Další odpovědi
Klaproth

Chtěl bych paní xxxxxx nejprve ******, potom ****** a možná i ******.

yuko

Prijit do prace s pletenymi culiky.

briketka10

Jo dnes bylo mimořádně hezký počasí napadla mě jen malá bejkárna, jako vždycky..posunout hlasitost pěkně doprava na svém rádiu těm nepřizpůsobivím občanům, kteří hlučí už od rána 😁

Rokio

Projít se po městě jenom ve spodním prádle.

mzm

yuko: to mě napadlo taky, ale nenašel jsem způsob, jak to na svých 4mm udělat. 😁

yuko

Mam dlouhe vlasy, neni problem, uplest si culiky.