Avatar uživatele
bolak

Jaká nejstarší vzpomínka se vám vybaví a kolik vám v té době asi tak bylo let?

Otázka už tu jistě byla, proto ti co odpovídali minule, nechť toto kolo vynechají a pouze vyprdnou odkaz sami na sebe.

A nepište sem takový ty věci jako: „jó, to sme si to takhle s klukama pádili močovou trubicí…“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, barnajka, Marunka2, briketka10, anonym, anonym před 4348 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

3 - 4 roky

Doplňuji:
Moje první vzpomínka z dětství na kterou si vzpomínám byl sen ve kterém pes běžel v dřevěném obložení na zdi. Zvláštní …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

vůbec netuším kolik jsem měl/a v té době letokruhů

Vzpomínek mám na tisíce ale nějak si nemůžu vzpomenout :DDD

Jak že zněla otázka? :)))))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

4 - 5 let

Ještě jsem neuměla plavat (to jsem se naučila až v šesti letech před nástupem do první třídy) a při koupání v rybníku jsem vyklouzla z kruhu a začala se topit.Mamka seděla v šatech na břehu,nemohla se koupat.Dodnes se mi vybavuje vzorek těch šatů,jak se blíží ke mně vodou.Od té doby neotevřu oči pod vodou,ale tehdy mi to šlo…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

vůbec netuším kolik jsem měl/a v té době letokruhů

Trhání mandlí. Nemocnice, plyšák bez nohy (urvalo mu ji v souboji o něj jedno zlé robě), žádná večeře – jenom kousek nahnilého banánu. Zlé zdravotní sestry a páchnoucí dech nadrátovaného doktora (nebo možná to byl ten rajský plyn?). Hnusné vzpomínky. Nemocnice a opilce od té doby nenávidím. Ale naštěstí si mě naši „vydejkali“ domů hned druhý den a zase jsem mohla pokračovat v rozjeté kariéře rozmazleného fracka. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

2 - 3 roky

Pamatuji si situaci těsně před dosažením třetího roku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

3 - 4 roky

Je to už pár let zpátky – měla jsem v těch letech kamaráda Jarouška a on mě miloval /asi/ a já mu samou láskou zlomila ruku. Prali jsme se o hračky. Ještě mám fotku jak má ruku v sádře , pak jsme se odstěhovali a nikdy už jsem ho neviděla . Jen by mě zajímalo jestli na mě ještě někdy myslí......., já často.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

2 - 3 roky

Moje nejstarsi vzpominka je jak mi rodice vezli v metru a ve vagonu blikalo svetlo tak tam chvilema byla uplne tma a byli mi necely 3 roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka2

2 - 3 roky

Doplňuji:
Vůbec netuším kolik mi bylo. Jen vím, že jsem snad ještě stála v postýlce a dívala se, jak se táta oblíká. Tehdy jsem tomu nerozuměla, myslela jsem si, že táta odchází do války nebo na vojnu (to jsme znali z pohádek). O mnoho let později se táta divil, že si to vůbec pamatuju, sám už na to zapomněl. Prý tehdy bylo jenom nějaký cvičení, kam musel jít. Teď už taky nevím, v kolikátým roce to bylo, ale tehdy jsme ještě všichni spali v ložnici s rodičema (jsme 3 sourozenci věkem blízko po sobě).

Upravil/a: Marunka2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

více než 5 let

se ségrou jsme se rvaly jako koně, ale ona měla větší sílu, tak mi dávala herdy do zad a já ji škrábala, když jsme byly větší, tak jsme se před sebou zamykaly až ona prokopla papundeklový dveře na hajzlík, ale bylo štěstí tenkrát vybouchl Semtín a praskla nám 4 akvárka 200 litrový dalo se to proplatit pojišťovně jen máma řádila jak tajfun.. jinak je ségra bezva, vždy mě chránila i před spolužáky a před klukama ve vesnici, taťka chtěl mít kluky, mě říkal Honza a ségra byla Vašek byla to prča, jiná identita hrály jsme fotbal, chodily na ryby, já nosila kopačky..pro ségru nebyly k sehnání měla pochopitelně vztek :(
další rvačka :) jako dvojčata jsme musely mít tenkrát všechno stejný že..

jednou u babičky na prázdninách to nám bylo asi 5 let tak už taťka věděl, že si počítáme každou kuličku třešinky nebo kousek meruňky, švestky apod. no a co neviděl žejo, jak šmidrám do ségřiný misky a vytáh mě od stolu za ruku a než mě stihl dotáhnout až na chodbu tak jsem se počůrala jenže on mi nic neudělal ani na mě nesáh takže to bylo jen ze strachu co bude ! nikdy na to nezapomenu, proto mi to v paměti tak utkvělo, taťka byl moc hodný nikdy nás neuhodil :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

3 - 4 roky

Doplňuji:
Z období 4 let mám více vzpomínek, např. jak jsem si hrál s bráchou na pískovišti před naším domem.

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

2 - 3 roky

Tak strá ešte nie som, aby som spomínala na ranné detstvo. I keď jednu spomienku mám – sáňkovačka na Stromovke v Prahe, dolámane sáňky a trvalá jazva na hlave – potvora strom nechcel uhnúť.
Doplňuji:
oprava: Tak stará ešte nie som…

PS. ale nepozorná, ano :(

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

více než 5 let

Doplňuji:
Spadl jsem ze zídky na kamenný stůl. Pamatuju si blesk kterej jsem viděl před sebou když jsem čelem do toho stolu…au…

Upravil/a: Tíšek99

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

více než 5 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pudlík

0 - 2 roky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

3 - 4 roky

kdyz jsem chodila po kuchyni s liskou.mela utrhly ocas,plysova byla,cervena,s cer­nym cumakem:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

vůbec netuším kolik jsem měl/a v té době letokruhů

diktoval som dopis pre Kleopatru. niečo v zmysle „bacha na Caesara, je to pekný vtáčik“.
Ani neodpovedala, beštia.
;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Kamionacka09: Teď ti řeknu něco naprosto úžasnýho, já mám úplně tu samou nejstarší vzpomínku jako ty a to jsem nikdy metrem nejel. To koukáš…

před 4348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

hanulka11: určitě si tě pamatuje, když jseš do někoho zamilovanej a von ti zlomí ruku, nato ti sebere hračky a pak si to všechno ještě škodolibě vyfotí, tak na něj nezapomeneš :)))

před 4348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

jo ,to nás vyfotila maminka- sedíme na lavičce a držíme se za ruku- měl mě asi rád i když jsem mu udělala bolest.

před 4348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Tak jste si neměli hrát tímhle drastickým způsobem, my si jako děti hráli ve školce na doktora, ale hned nám to zatrhli a mě za trest zabavili plyšovýho kocoura.

Ale já hned zkoušel tracheotomii, takže ten postih byl vcelku přijatelný.

před 4348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

Nebyl on náhodou masochista – nejednalo se o BDSM praktiky?

před 4348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

david22: a koliks dal báboviček?

před 4348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

Na bábovičky se nehrálo. Stavěli jsme silnice a jezdili po nich auty. Brácha mi to samozřejmě kazil, načež jsem mu dal pár fácek. Samozřejmě on to požaloval a já za to schytal. Neprávem ! Takového jsem měl bráchu ☹

A jsem rád, že jsem se touto formou mohl svěřil alespoň tobě, bolaku. Holt, to jsou ty deprivace z dětství.

před 4348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Jó, já byl to samý co tvůj brácha :) akorát s tím rozdílem že sem žaloval aniž by mi sourozenec něco proved. Třeba mě vadilo že se furt usmívá, tak sem se svalil na zem a začal jsem histericky ječet a zalykat se, pak přiběhli rodiče a já jim řek že mě brácha uhodil. Tak dostal pár facek a hned ho ten smích přešel.

A nebo sme dostali k vánocům dvě stejný autíčka, já tomu svýmu ještě ten den urval kolo a když brácha usnul, tak sem je vyměnil. Ráno se pak vzbudil a nestačil se divit, co že se mu to stalo s jeho novou hračkou. Ale to už já řádil s angličkákem po pokoji brrrrrrrm brrrrrrrrm a brácha mě nezajímal…

Áaaach. Taky sem rád že sem si ti mohl svěřit, je to příjemný pocit.

před 4348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

I ty Brute

před 4348 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek