Avatar uživatele
Danina65

Jaká nejabsurdnější situace vás potkala, nebo jste o ní slyšeli vyprávět?

Navazuji na Keplera.Bylo nebylo, v jedné FÚ se měl nacvičit ostrý zásah ZZS při požáru.Byli najati vysokoškoláci, nalíčení a posláni do třetího patra.Lékař jdoucí po chodbě s úžasem sledoval, jak mu hasiči vyvádí pacienty a vyváží postele s pacienty na kapačkách.Zásah byl naprosto profesionální, bohužel probíhal v patře čtvrtém.Když jsem se vypravěče zeptala, kde byla TV Nova, pouze po mě blýskl zlým okem.

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, briketka10 před 2449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

V archivu si můžete přečíst o trapasech, kterou jsou často absurdní. Podobné dotazy na absurdní situace

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=trapasy
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=absurdn%C3%AD%20s­ituace

Protože jsem několikrát reagovala, uvedu absurdní situaci, pokud jde o pojištění.

Je pravda, že náš dům byl zařazený po záplavách v r. 1997 do záplavové oblasti, takže pojšťovna jej proti vodě nepojistila.

Za to je pojištěný proti pádu letadla. – patří do základního balíčku vedle požáru či úderu blesku.

Věřím, že taková situace nenastane, ale ani tronádo jsem nečekala …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Pracoval jsem u velké nadnárodní firmy region Brno kde snad na všechno existoval manuál. Jednou jsem nahlásil, že u pobočky na Kobližné nesvítí ve výtahu žárovka a pak jen žasl jak funguje úřední šiml – pracovnice sídlící na nám. Svobody během dvou dnů vyřídila souhlas k opravě na centrále v Praze a do tří dnů externisté promptně vadnou žárovku vyměnili. Přiznávám, že jsem koukal jako nemocné tele.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Můj děda má názor, po velkém krásném sametu, prohlásil náš velmi ale velmi oblíbený politik, za tři roky předhoníme Rakousko.
Na jaře roku 2017 mi děda pravil, hele mladej, chytrej výrůstáš v kapitalismu, jak je možné, že nejlepší Americká ekonomická instituce došla k závěrů, že Česko je po 27 letech budování kapitálu stále rozvojovou zemí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já jsem si kdysi jednou přes internetovou seznamku domluvil rande s jednou paní, hledal jsem stálejší vztah. A kdopak na to rande přišel? Moje dosavadní partnerka! Ta nová nějak uhodla o koho jde, byla to její kamarádka a samozřejmě jí to vyslepičila. No nemám já pech?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Danina65

Pokud zašátrám ve své děravějící paměti, vybavuje se mi jméno Klaus.

před 2449 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek