Respekt

Jaka kniha od Stephena Kinga je vaše nejoblíbenější ?

Stephen King napsal spoustu knih a tak by mě zajímalo která vás nejvíce zaujala

Nejlepší odpověď
briketka10

já od něj miluju filmy, knihy číst nemůžu 😁
http://www.csfd­.cz/tvurce/2965-stephen-king/
Doplňuji:
no jo podle tý Misery byl natočen
film Misery nechce zemřít brekeke..

Další odpovědi
fcoop

King je vážně plodný a už mě ani nebaví,je to víceméně stále stejné.Má obrovskou fantazii,až jednoho napadne,při té různosti,že by možná zaujal i psychiatra.
Nic ve zlém.
Pro mě – asi „Pavučina snů“.

anonym

Bohužel, nemohu odpovědět, která mě zaujala.VŠECHNY, které zatím v Česku vyšly, jsem přečetl jedním dechem a nejsem schopen odpovědět na tuto otázku.Každá mě něčím zaujala.

Under the Dome

Bad Wolf

Misery, ze které mám do dneška husí kůži jenom když si vzpomenu jak Annie usekne Paulovi tu nohu. A také se mi líbí ty části jakoby psané na psacím stroji a rukou.
Doplňuji:
Jinak ze všech 26 knížek, (snad jsem dobře počítala) které jsem od Kinga přečetla nebyla žádná, která by se mi alespoň trochu nelíbila.

Lili Marlene

Kromě sbírek povídek mám nejradši Carrie.