Nassin

Jaká katastrofa nás ještě může postihnout po kůrovci, Covidu, opozici…?

Nejlepší odpověď
Malvína

Raději nevědět!!

Další odpovědi
Ametyst

EU nás může pokutovat nebo danit za pěstování ovoce a zeleniny na zahrádce, místo abychom kupovali přes půl světa dovezené, tak, jak to mají hezky naplánované: zničit domácí pěstování, a podpořit globalismus. Kdo si myslí, ze je to blbost,:ať si vzpomene na zprávy o zákazu olova: před 3 lety to masmedia označovala jako hoax a kdo s tím přišel, se zlou se potázal. No a dnes je to evropská směrnice!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.