Rokio

Snažit se co nejrychleji odtud dostat.

Kepler

Zalézt do sklepa. Nejlépe vinného. Až zase vylezeš ven, nebudeš tak šokovaný a snad to i lépe psychicky zvládneš.

Dochy

Záleží na tom při jaké přírodní katastrofě. Obecné řešení je zdrhnout – pokud to jde a má smysl. Jinak určitě bude rozumné postupovat jinak při potopě světa, jinak při zemětřesení, jinak při vichřici, jinak při pandemii…

Alex15

Chcípnout :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Keplere, to mi připomnělo Renčínův vtip ze sklípku (omlouvám se, neznám ho přesně)- Nechoďte ven, zuří tam vědecko-technická revoluce.

Kepler

No jo, Renčín…:-))